News

2022’nin İlk Haftasında Kripto Piyasası 300 Milyar Dolar Kaybederken Ayı Piyasası “Kısmen Onaylandı”

single-image
  • Kripto piyasası kan banyosu yoğunlaşmaya devam ediyor.
  • Bitcoin ve Ether, BNB, Solana, Cardano gibi önde gelen altcoinler kurtulmuyor.
  • Seçilmiş birkaç kripto varlığı yakın vadede umut verici olmaya devam ediyor.

Devam eden cryptocurrency pazar kazasında daha cryptocurrencies tasfiye olsun devam ettikçe azaldı ve henüz. Son bir saatte, kripto piyasası 175 milyon doların üzerinde tasfiye kaydetti; ki bu diğerleri arasında sadece bir tanesidir. Şimdiye kadar, kabaca 900 milyon doların üzerinde, 2 günden kısa bir sürede piyasada tasfiye edildi.

Kripto para birimi tasfiye veri platformu Coinglass, şimdi Ether’in Bitcoin’den biraz daha yüksek bir tasfiye seviyesi gördüğünü belirtiyor. 

Popüler bir piyasa gözlemcisinin Twitter’dan not aldığı gibi, ” Coinglass’a göre, son yarım saatte sözleşme tasfiyesi 40 milyon doları BTC ve 42 milyon doları ETH olmak üzere 102 milyon dolara ulaştı. Şu anda BTC 42.000 doların altına düştü ve ETH 3.250’nin altına düştü.”

Bitcoin ayı piyasasına mı girdi? Ve dip ne kadar derine gidebilir?

Birçok analistin şu anda belirttiği gibi, Bitcoin bir ayı piyasasında. Piyasa yorumcusu @KSICrypto, kripto para piyasasının şu anda düşüş eğiliminde olduğunu düşünen birçok yatırımcıdan biriydi. İlgili Twit

Bununla birlikte, varlık 2022’nin yeni en düşük seviyelerine düşmeden çok önce, popüler Bitcoin şüphecisi CryptoWhale, 3 gün önce özellikle Bitcoin’in vahşi bir ayı piyasasının ilk aşamalarında olmadığını, aynı zamanda varlığın asla artmayacağını belirterek bir ayı piyasası çağrısında bulundu. önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerini geride bıraktı.

Onun amacı, şimdi kısmen geçerli olduğu kanıtlanmış olsa da, ikinci kısım açısından biraz gergin olabilir. Bu hafta, Glassnode, Bitcoin’in savunucuların tahmin ettiği gibi bir boğa piyasasında olmadığını da iddia etti. Bununla birlikte, zincir içi bulgularına göre, Bitcoin, fiyatta önemli bir artış için hala iyi bir konumda.

Daha geniş Kripto pazarı da tanklanıyor

Basın zamanında, Bitcoin 40 bin doların üzerinde ivmeyi sürdürmek için mücadele ediyor. Eter ayrıca 7 günde %15’in üzerinde kayıpla ciddi şekilde parçalandı. Cardano, Solana ve XRP gibi diğer altcoinler kırmızıya daldı, BNB %14 düştü, diğeri ise günlük kayıpları temizlemeye çalışıyor. 

Piyasa, ayı piyasasının uzun vadede düzeleceğini tahmin ediyor. Ancak, kilit oyuncular bunun ne kadar süreceği konusunda net değil.

Öte yandan CryptoWhale düşüş tahminlerine devam ediyor. Borsalar genellikle bir kan banyosu sırasında kapanma modeline sahip olduğundan, piyasa manipülasyonunun yakın zamanda başlayabileceğini belirtmek. Tweetlerine göre; “ Bitcoin hızla depolanıyor. Şimdi, tüm en iyi kripto borsalarının fiyatların çok fazla düşmesini önlemek için çevrimdışı olmak için bir araya geldiğini izleyin. Her seferinde olur. Bu pazar, tepedeki birkaç kişi tarafından düzenleniyor.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like