News

4Chan Bitcoin Kehaneti Gerçek Oluyor

single-image

Antik çağda bir zamanlar, 2019, herkesin hayal gücünü yakalayan bir bitcoin kehaneti vardı, çünkü bitcoin hareketlerini hemen hemen noktaya kadar çağırıyor gibi görünüyordu.

4chan olarak bilinen dünyaca ünlü bilgisayar korsanı, 15 Aralık 2018’in dip olduğunu söyledi ve bu artık resmi olarak böyle. 

Daha sonra 21 Ocak 2019’da Bitcoin’in Nisan 2019’da 5.300 dolara ulaşacağını söylemeye devam etti. 

Daha sonra yakalandı ve meme, bitcoin’in Temmuz 2019’da 9.200 $ olacağını söyleyerek das kehanetiyle biraz sinirlendi.

Daha sonra Temmuz ayında daha da ileri giderek 13.000 dolara çıktı, ancak Ekim 16.000 doları gerçekleşmedi. İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ı şaka yollu suçladık.

Boris Arası

Hatırlayacağınız gibi bu antik dönemde Avrupa ile anlaşma ya da anlaşmasız konusunda büyük bir tartışma vardı. Anlaşmasız konuşma, sterlin ve bitcoin fiyatıyla oynadı, ancak Johnson sonunda bir anlaşma ve seçimde de ezici bir zafer elde etmeyi başardı, bu nedenle bitcoin ve sterlin sakinleşti.

O zamandan beri oldukça fazla şey oldu, aynı Johnson şimdi parti kapısı istifa çağrılarıyla devam ederken biraz gergin.

Ancak bağımsızlar söz konusu olduğunda, Noel ve hatta Yeni Yıl için kilitli kalsaydı çok farklı olurdu.

O yapmadı. Muhafazakarlar isyan ederken, İşçi bir kucak köpeği gibi davrandı ve Boris dinledi. Hiçbir karantina dayatmadı, şimdi kalan küçük kısıtlamaları kaldıracak, kendi kendine izolasyonu kaldıracak ve birkaç hafta içinde toplu testler de başlayacak.

Özgürüz. İngiliz ekonomisi patlama yaşıyor. Hata ne olursa olsun, bizim görüşümüze göre hareket etme zamanıdır ve seçme şansımız olsaydı, genel bir afta, aşırı önlemler için ve sırasında ödenmemiş para cezalarını veya diğer cezaları affederdik.

İç muhafazakar siyasete karışmak bize göre değil, ancak Boris’in kalmasına aldırmayacağımızı söylemek dışında, o dinlemeseydi çok farklı olurdu, Şansölye şimdi küresel gündemi belirleme açılışını yapıyor. İngiltere Mart bütçesinde

Ve sonunda kimin haklı olduğuyla ilgili olduğunda, bu sayfaların İsveç’te, sonra Florida’da ve şimdi de İngiltere’de olduğu gibi olduğundan oldukça eminiz.

Bu tür bir durum için, memur tarafından daha serin zamanlarda tasarlanmış bir plan vardı ve plan, akışına bırak deniyordu. Mart ayı başlarında İngiliz bilim adamlarının da söylediği buydu, ancak medya histerik hale geldi ve en iyi o anda Angela Merkel halka güven vermek için süpermarkete gitti. Birkaç saat sonra izole edildi.

Tüm konularda ve özellikle potansiyel güven suistimalleriyle ilgili olarak, özellikle ‘uzmanları’ modelleyerek ve ayrıca koruma için uygun bağımsız tavsiyenin nasıl sağlanacağına odaklanarak bağımsız, uygun ve Kraliyet soruşturması yapılmalıdır. bürokratik balonlar ve hatta bürokratik yıkım denebilecek şeylere karşı, güvenin ama her zaman doğrulayın.null

Çin ne kadar otoriter bir tavırla övünse de, tarih kuşkusuz, 2021’de aşırı ölümlerin negatif olduğu İsveç’in örneklediği gibi, özgür yolun en iyi yol olduğunu gösterecek.

Karantinalar kaçınılmaz olanı uzatırken gereksiz yere gereksiz zarara neden oldu, İngiliz bilim adamlarının başlangıçta bize söylediği şey buydu. Ancak, en azından demokrasi ve liberalizmin hüküm sürdüğü İngiltere’de tüm bunlar nihayet sona erdi.

Kehanet Gerçekleşiyor mu?

Kehanetin Ekim 2019’da kırılıp kırılmadığını sorduk ve şu sonuca vardık: muhtemelen hayır, sadece haxor 4chan biraz fazla hızlı gidiyordu.

Bitcoin’in 29.000 dolara ulaştığı Şubat 2020’de değil, Ocak 2021’de. Daha sonra Temmuz 2020’de değil, Şubat 2021’de 56.000 dolara çıktı. Şimdi tüm bunların en ilginç kısmı ve bu makalenin tüm amacı, Kasım 87,00 dolar.

Sadece o ay için yıl koymaz ve muhtemelen kasıtlı bir yazım hatası yapar, ya da ‘ekran görüntüsü bu’ gönderisi için tesadüfi olabilir.

87.000 $ veya 80.000 $, spekülatif olarak Bitcoin’in yükselişe geçeceğini düşündüğünüz yerdir. Bu, bu yeni üç aylık döngü teorisini güçlendirecektir .

Bu, iki yıllık boğa ve iki yıllık ayı yerine, parasal enflasyonun şu anda %2’nin altında olması nedeniyle üç aylık boğa ve üç aylık ayı alabileceğimizin önerisi.

Neden üç ay? Az bilinen ve hatta unutulan bir açık kaynak ‘sırrı’, yeni çıkarılan bitcoinleri üç ay boyunca harcayamayacak veya taşıyamayacak olmanızdır.

Bunun muhtemelen teknik bir nedeni yoktur, ancak iyi bir politika nedeni, madencilerin oyunda skin olmasını sağlamak ve ağa bakmaya devam etmek olacaktır, çünkü onlara üç ay daha ödeme yapılmayacaktır.

Bunun fiyat veya arz ve talep dinamikleri üzerinde ne gibi bir etkisi olduğu, örneğin yarılanmanın yürürlüğe girmesinden sadece birkaç ay sonra ‘hissedilmeye’ başlamasıyla ancak gözlemle tespit edilebilir.

Bunun nedeni, bu 90 günlük harcama denemesi nedeniyle pratik arz ve talepte bir gecikme olmasıdır.

Bu nedenle, üç aylık döngülere dönüşürsek, yeni tedarikin gemiye alınmasının veya gemiden çıkarılmasının ne kadar sürdüğü konusunda teknik bir açıklama olabilir.

Bu nedenle kehanet, küçük ayrıntılardaki bazı küçük farklılıklarla şu ana kadar oldukça fazlaydı, ancak şimdiye kadar her şeyi yapmış olmasına rağmen, 87.000 $ olup olmayacağı henüz görülmedi, neden olmasın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like