News

Adidas Originals, Coinbase ile Ortak Olduğuna Dair İpuçları Verdi

single-image
  • Ağırlıklı olarak spor ayakkabılara odaklanan Adidas Originals, Coinbase ile ortaklık kurduğunu duyurdu.
  • İşbirliğinin ne anlama geleceği henüz bilinmemekle birlikte, bu Adidas’ın kriptoya ilk girişi olmayacak.
  • Artan rekabet ortamına ayak uydurmak için Coinbase yeni ürünler sunmaya devam ediyor.

Güven Projesi , şeffaflık standartları oluşturan uluslararası bir haber kuruluşları konsorsiyumudur.

Ağırlıklı olarak spor ayakkabılara odaklanan Adidas Originals, Coinbase ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bu, yalnızca “muhtemelen hiçbir şey” olduğunu ekleyen şifreli tweet tarafından sağlanan bilgilerin kapsamıdır .

İşbirliğinin ne anlama geleceği henüz bilinmemekle birlikte, bu Adidas’ın kriptoya ilk girişi olmayacak. İkonik spor giyim firması , bu yılın başlarında 2021 NFL taslağında bir numaralı genel seçim olan Trevor Lawrence ile bir dizi hatıra amaçlı takas edilemez jeton (NFT) yayınlamak için ortaklık kurdu . 3D animasyonlu ticari kart koleksiyonlarından elde edilen gelir, Lawrence ile sözleşme imzalayan Jaguarların evi olan Jacksonville’deki toplulukları desteklemeye gitti.sponsorlu

Coinbase zorlukları

Bu ayın başlarında Coinbase , dönem için 1,23 milyar dolar net gelir elde ettiğini bildirdiği üçüncü çeyrek mali raporunu yayınladı . Bu, şirketin 2 milyar dolarlık rekor bir gelir elde ettiğini gören bir önceki çeyreğe göre %39 düştü. 406 milyon dolar olan net gelir de ikinci çeyrek karındaki 1,6 milyar dolardan yaklaşık %75 düştü.

Rapor, net gelirin ikinci çeyreğe göre neredeyse %75 düşüşle sadece 406 milyon dolar olduğunu ve bunun da firmaya 1,6 milyar dolarlık kar getirdiğini belirtti. 618 milyon dolarlık düzeltilmiş bir FAVÖK (faiz, vergi, amortisman ve amortisman öncesi kazanç) bildirdi.

Coinbase, dönemi “düşük oynaklık ve düşen kripto varlık fiyatlarının yönlendirdiği daha yumuşak kripto piyasası koşullarına” sahip olarak tanımlasa da , yine de düzenli bir kâr elde etti. Buna rağmen hisse fiyatları kardaki düşüşe iyi tepki vermeyerek finansal sonuçların açıklanmasını takip eden saatlerde %10’a kadar geriledi.

Bu azalan rakamlarla temsil edilen artan rekabet ortamına ayak uydurmak için Coinbase, tüketici talebini tahmin etmeye çalışarak yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Geçen ay borsa , 1 milyondan fazla kişinin yakında çıkacak NFT platformları için bekleme listesine kaydolduğunu duyurdu .

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like