News

Altcoin Piyasa Değeri (ALTCAP) Derin Düzeltmeden Sonra Boğa Formasyonu Oluşturuyor

single-image

Altcoin piyasa değeri (ALTCAP), önemli bir yatay destek alanı içinde çift dipli bir model yarattı. Mevcut azalan paralel kanaldan bir kopuş, düzeltmenin tamamlandığını onaylayacaktır. 

Altcoin piyasa değeri, 10 Kasım’da tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 1,7 trilyon $’a ulaştığından beri düşüyor. O zamandan bu yana yaşanan aşağı yönlü hareket, 24 Şubat’ta 858 milyar $’lık yerel en düşük seviyeye ulaştı. 

ALTCAP daha sonra toparlandı ve bölgede satın alma baskısına işaret eden uzun bir düşük fitil yarattı. Ayrıca, 24 Ocak’taki sıçrama ile birleştiğinde çift dipli bir desen oluşturdu. 

Şu anda ALTCAP, yukarıda bahsedilen yüksek seviyeden beri var olan alçalan bir paralel kanalın direnç çizgisinden kopma girişiminde bulunuyor. 

Direncin üzerine çıkmada başarılı olursa, altcoin düzeltmesinin tamamlandığını doğrulayabilir.

Gelecek ALTCAP hareketi

Kripto para tüccarı @AltstreetBet , tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir geri dönüşün muhtemel göründüğünü belirterek bir ALTCAP grafiğini tweetledi.

Günlük zaman dilimindeki teknik göstergeler yukarı yönlü hareketin devamını destekliyor. Bu da azalan paralel kanaldan bir kopuşa neden olur. 

Bunun ana nedeni, hem RSI hem de MACD’de gelişen önemli yükseliş farklılıklarıdır. Bu tür belirgin farklılıklar genellikle bir yükseliş eğiliminin tersine dönmesinden önce gelir. 

Bir ALTCAP kırılması meydana gelirse, ana direnç alanı 1,28-1,38 trilyon dolar arasında olacaktır. Bu hedef aralık, 0,5 ve 0,618 Fib geri çekilme direnç seviyeleridir.

İki saatlik grafik herhangi bir zayıflık belirtisi göstermiyor. 

Altcoin piyasa değeri, yükselen bir destek çizgisini izliyor ve yükselen destek çizgisine denk gelen 1,02 trilyon dolarlık küçük seviyeyi geri aldı ve kısa vadeli bir düşüşün gerçekleşmesi durumunda destek sağlaması bekleniyor.

Bu nedenle, kanaldan bir kopuş en olası senaryo gibi görünüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like