Kripto Yatırım Manşet

Bağımsız, Sabit Kur: Tether Nedir?

Tether (USDT) Nedir? Tether, (USDT) kripto para birimi ERC-20 protokolüne bağlı blockchain üzerinden işlem yapmaktadır. Tether (USDT) kripto para birimi Tether Limited şirketi tarafından piyasaya 2015 yılında sürülmüştür. Tether (USDT), ABD dolarının sanal versiyonu olan bir stabil coindir. Değeri her zaman 1 USDT = 1 $ olarak sabit işlem görmektedir. Şirket piyasada bulunan her bir … Okumaya Devam et Bağımsız, Sabit Kur: Tether Nedir?

single-image

Tether (USDT) Nedir?

Tether, (USDT) kripto para birimi ERC-20 protokolüne bağlı blockchain üzerinden işlem yapmaktadır. Tether (USDT) kripto para birimi Tether Limited şirketi tarafından piyasaya 2015 yılında sürülmüştür.

Tether (USDT), ABD dolarının sanal versiyonu olan bir stabil coindir. Değeri her zaman 1 USDT = 1 $ olarak sabit işlem görmektedir. Şirket piyasada bulunan her bir Tether (USDT) kripto para karşılığında kasasında 1 ABD doları olduğunu iddia etmektedir.

Kullanıcılar Tether (USDT) bakiyelerini blockchain sistemi ile transfer edebilir ve ERC-20 blockchain sistemine uygun sanal cüzdanlarda muhafaza edebilirler.

Tether’in (USDT) Avantajları Nelerdir?

Tether (USDT) reel para destekli kripto para birimi ABD dolarına bağlıdır. Fiyatı sabittir ve karşılığında şirketin kasasında dolar cinsinden karşılığı bulunmaktadır.

Reel para biriminin düşük masraflarla transfer edilebilmesi en önemli avantajlarından biridir. Bitcoin blockchain sisteminde ayrılma olan Omni Layer ile desteklenmekteydi fakat Omni Layer blockchain ağının istenileni karşılayamaması üzerine ERC-20 sistemine geçiş yapılmaya başlamıştır.

Kripto para borsalarında Dolar cinsinden işlem yapabilme imkanı sunmaktadır.

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Cardano
  • Dogecoin
Scan to Donate Bitcoin to 1NoJWPuG4NXJQuBynkYdHBGUd4sfuz2be4

Donate Bitcoin to this address

Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0x4ac7b2b05bc43a153c8e25bb240d72011a0bfad1

Donate Ethereum to this address

Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrhsefVCAYG5fRF7LL323orgQfUsTAdFFKnHKebeBYgJndcpD5PMwuJ2PJjPtEj8yUcC7AciMkdo9Dn8QU8dx58GySK2yPiEW

Donate Cardano to this address

Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Cardano

Scan to Donate Dogecoin to D7F6zELZ7jw7zge5tGhWQ5hyNUkuzxYi6B

Donate Dogecoin to this address

Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Dogecoin

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like