Kripto Yatırım

Biconomy yeni IOTA olabilir mi? Biconomy Genel Bakış

single-image
Web3.0’ı Sürtünmesiz ve Yaygın Hale Getirme
Coinlist.co’dan alıntıdır. Maksimum arzı 1 milyar adet olup fiyatı sadece 0.25 dolara gelmesi büyük bir avantaj. Hodl için fırsat olabilecek Biconomy’nin coinlist rehberine bakalım:

Merkezi Olmayan Bir Geleceğin Öncülerini Beslemek

Biconomy , merkezi olmayan uygulamaların (dApp’lerin) kripto bilgi ve deneyimlerinden bağımsız olarak herkes tarafından erişilebilir olmasını sağlayan tak ve çalıştır API’leri sağlar. Biconomy’nin çok zincirli aktarma altyapısı, web3.0’ın tüm avantajlarının web2.0’ın sezgiselliği ile birlikte gelmesini sağlamak için 70’den fazla web3.0, DeFi ve NFT dApps için günlük yaklaşık 50 bin işlemi işler.

Ana akım kullanıcı, blockchain baş ağrılarıyla uğraşmak istemiyor. Cüzdanlarını herhangi bir dApp’e bağladıkları, herhangi bir zincir veya L2/toplamadaki fonlarına anında eriştikleri ve tamamen gazsız bir deneyimin keyfini çıkardıkları basit bir çoklu zincir deneyimi istiyorlar. DApp’in gaz, işlem yönetimi ve kaputun altındaki köprülerle ilgilenmesini bekliyorlar.

Biconomy, aşağıdakiler gibi güçlü özellikler aracılığıyla bu karmaşıklıkları son kullanıcıdan soyutlar:

notlar

İnternetin geleceği ademi merkeziyetçidir ve Biconomy, üzerinde duracağı kritik bir altyapıdır. Biconomy, web3.0’ı daha kullanışlı, birlikte çalışabilir ve birleştirilebilir hale getirir.

Anahtar Kelimeler

birlikte çalışabilir
Biconomy, çok zincirli bir geleceğe inanıyor, ancak kullanıcıların bunun çok zincirli olduğunu bilmesine gerek yok. Her şey hızlı, uygun fiyatlı ve ölçeklenebilir, ancak zincirler arası transferler ve işe alımlar gibi acı verici yavaşlamalar gibi ek hayal kırıklıklarıyla uğraşmazlar. Biconomy, bunları başlık altında ele alır, böylece kullanıcı sorunsuz bir birlikte çalışabilirlik deneyimine sahip olur!
Kullanılabilir
Biconomy, kullanıcıların gaz ödemek, doğru ağı veya zinciri seçmek veya hızlı başarılı bir işlem sağlamak için bir tür simya yapmak gibi blockchain temelleri hakkında endişelenmelerine gerek olmadığı, gazsız bir gelecek öngörüyor. Her şey sorunsuz bir şekilde çalışmalıdır.
Birleştirilebilir
Biconomy, herhangi bir dApp’e daha iyi ve daha basit bir kullanıcı deneyimi eklemeyi bir lego parçası eklemek kadar basit hale getirir. Biconomy API’leri ve SDK’ları, tüm büyük zincirlerde ve çok çeşitli kullanım durumları için herhangi bir dApp’e entegre edilebilir.

Satış Yapısı

seçenek 1 seçenek 2
Varlık BICO jetonları BICO jetonları
Sabit Satış Fiyatı belirteç başına 0,25 ABD doları jeton başına 0.15$
Satış Dönemi 14 Ekim 2021 17:00 UTC – 20 Ekim 2021 23:59 UTC 14 Ekim 2021 23:00 UTC – 20 Ekim 2021 23:59 UTC
Satılık Tedarik %4 (40 milyon jeton) %1 (10 milyon jeton)
Satın Alma Limitleri 100$ min.
1.000$ maks.
100$ min.
1.000$ maks.
Finansman Yöntemleri USDT, USDC, ETH, BTC USDT, USDC, ETH, BTC
Kilitleme ve Serbest Bırakma 23 Kasım 2021 veya civarında başlayan 3 aylık doğrusal sürüm 23 Kasım 2021’de veya buna yakın bir tarihte %10’luk kilit açma, ardından 6 aylık bir uçurum ve bu 6 aylık aylık sürümün ardından
Hariç Tutulan Katılımcılar Hariç tutulan katılımcılar arasında ABD, Kanada, Çin ve CoinList’in desteklenmeyen yargı bölgelerinde yaşayanlar yer alır. Hariç tutulan katılımcılar arasında ABD, Kanada, Çin ve CoinList’in desteklenmeyen yargı bölgelerinde yaşayanlar yer alır.
Satış SSS SSS SSS

* CoinList, token ağlarına olumlu katkı sağladığı kanıtlanmış belirli yüksek kaliteli kullanıcılar için Biconomy satışına erişim veya token alımlarının işlenmesine öncelik vermek için CoinList web sitesinin ve/veya erişim sistemlerinin parametrelerini tamamen ve mutlak takdiriyle ayarlayabilir, mevcut Biconomy kullanıcıları veya başka bir şekilde Biconomy’nin kripto meraklısı gelecekteki oyuncularına dair işaretler.

 

Hızla Büyüyen Bir Biyosistem

Web3.0’da Liderler Tarafından Güvenilen

Büyüme Metrikleri

Jeton Ekonomisi

BICO, Biconomy çok zincirli geçiş altyapısının yerel çalışma ve yönetişim belirtecidir. Ağ ücretleri olarak hareket ederek, tüm paydaşları ağın güvenliğini sağlamaya ve sürdürmeye teşvik ederek ve ağın yönetişimine katılarak ağın merkezden uzaklaştırılmasında kilit bir rol oynar.

Jeton Yardımcı Programı


Ağ Ücretleri

BICO, Biconomy blok zincirinin yerel belirtecidir. Biconomy blok zinciri, desteklenen tüm zincirlerde Biconomy Ağı üzerindeki tüm faaliyetler için bir yerleşim ve doğrulama katmanı görevi görecektir. Düğüm operatörleri, zincire herhangi bir bilgi eklemek için BICO’da işlem ücreti öderler ve ağ üzerinde yaptıkları işle orantılı olarak BICO kazanırlar.

Paydaş Teşvikleri

Düğüm OperatörleriDoğrulayıcılar ve Yürütücüler, ağa katkıda bulunmaya başlamak için BICO’yu paylaşır. Katkıları ve BICO hisseleri ile orantılı olarak BICO kazanırlar. Ağ, kötü davranış durumunda hisselerini de azaltabilir. Validator, diğer zincirlerdeki ilgili işlemleri dinler ve bunları Biconomy zincirine kaydeder. Yürütücüler bu işlemleri görür ve bir işlem yapar (tire işlemi veya gazsız işlem olabilir).

YetkilendirenlerBICO jeton sahipleri, ağı daha fazla güvence altına almak için jetonlarını stake ederler. BICO hisseleriyle orantılı olarak BICO kazanırlar.

esnetme

Likidite SağlayıcılarLP’ler, protokolün farklı zincirlerdeki likidite havuzlarına çeşitli kripto varlıklarında likidite sağlar. Bir kullanıcı likidite havuzlarını kullandığında, likidite sağlayıcılarına dağıtılacak olan küçük bir ücret tahsil edilecektir. Bu ücretin dışında, belirli bir Likidite Havuzuna göreli katkılarıyla orantılı olarak BICO da kazanacaklar.

   

   Yönetim

BICO sahipleri, Biconomy’nin protokolünü ve genel Ağı etkileyen kararları önerebilir ve oylayabilir. Bu tür kararlar, Şebeke kodundaki değişiklikleri, ek hizmetlerin eklenmesini veya hazine fonlarının ödenmesine ilişkin kararları içerebilir. Herhangi bir BICO sahibi, daha geniş Biconomy topluluğu tarafından değerlendirilmek üzere bir teklif sunabilir. Bu, Biconomy’nin topluluk liderliğindeki büyümeye ve kendi kendini sürdürülebilirliğe doğru ilerlerken ilerici ademi merkeziyetçilik planlarının büyük bir parçasıdır.

Dağıtım Programı

Tedarikte şu şekilde dağıtılan toplam 1 milyar BICO jetonu vardır:

Segment % olarak Toplam Arz Sürüm Takvimi
Erken Destekleyenler %6 9 aylık kilitleme, 27 ay boyunca lineer hak kazanma (toplam hak kazanma 3 yıl)
Stratejik Satış %6.38 9 aylık kilitleme, 24 ay boyunca lineer hak kazanma (toplam hak kazanma 2 yıl ve 9 ay)
Özel satış %12 TGE’de %10 likit, 6 aylık kilitleme, 24 ay boyunca lineer hak kazanma (toplam hak kazanma 2,5 yıl)
Ekip ve Danışmanlar %22 12 aylık uçurum (uçuşta sıvı jetonların 1/24’ü), 24 ay boyunca doğrusal hak kazanma (toplam hak kazanma 3 yıl)
Hazine %10 TGE’de %10 likit, 12 aylık kilitleme, 24 ay boyunca lineer hak kazanma (toplam hak kazanma 3 yıl)
Topluluk Ödülleri ve Teşvikleri %38.12 TGE’de %7,5 sıvı, her ay 1/47 doğrusal salınım
Halk indirimi %5 Yukarıdaki satış yapısına bakın

Ürün:% s

MEXA adı verilen Biconomy çok zincirli geçiş protokolü şu anda aşağıdakilere güç sağlar:

Tire
Hızlı ve uygun maliyetli bir çapraz zincir köprüsü. Çeşitli EVM (veya EVM olmayan) zincirleri ve L2’ler arasında anlık değer aktarımları ve sözleşme çağrıları sunar. Böylece, kullanıcılar herhangi bir zincire kolayca binebilir ve aralarında anında hareket edebilir, bu da kusursuz bir çoklu zincir deneyimiyle sonuçlanır. Daha fazla bilgi edin
gazsız
Tak ve çalıştır API’leri ve SDK’lar, son kullanıcılara gazsız bir deneyim sunmak için dApp’lerin gaz ücretlerini sübvanse ettiği meta işlemlerden yararlanarak üstün kullanıcı deneyimine sahip dApp’ler oluşturmak için kullanılır. Daha fazla bilgi edin
İleri
Forward, gaz ödeme konusunda kullanıcılara esnek çözümler sunar. Ethereum veya diğer L2’lerde, kullanıcılar, bu zincirin yerel jetonu yerine bir dizi ERC20 jetonu (stabilcoin gibi) ile gaz ödeyebilir. Daha fazla bilgi edin

kilometre taşları

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like