News

Binance 1.335 Milyon BNB Yakıyor, Coin Yakma İşlemlerini BNB Otomatik Yakma İşlemleriyle Değiştiriyor

single-image

Binance borsası, planlanmış bir başka üç aylık BNB yakma ile yarıştı ve bundan sonra jetonların otomatik olarak yakılmasına geçildiğini duyurdu.
  • Binance, BNB otomatik yakma özelliğini tanıtıyor, şimdi daha az para imha edilecek
  • Balinalar ve Binance, BNB’de 32 milyon dolar değiştirdi

Çinli kripto para gazetecisi Colin Wu,  Binance ticaret devinin bir başka üç aylık token yakma işlemini tamamladığını duyurdu . Bu süreçte 1.335 milyon BNB yok edildi.

Ayrıca, şu andan itibaren borsanın üç aylık yakmaları otomatik yakmalarla değiştirdiğini söyleyen ve gelecekte BNB’nin artık yakılmama durumunu dile getiren bir Binance blog makalesine bağlantı yayınladı.

Binance, BNB otomatik yakma özelliğini tanıtıyor, şimdi daha az para imha edilecek

Binance tarafından yayınlanan blog yazısı BNB ve Binance Akıllı Zincir topluluklarına yakından dinledikten sonra, döviz yönetimi Binance Coin için yeni bir oto-yanık prosedürünü uygulamaya karar verdi söylüyor.

Binance ayrıca 17. üç aylık döneminde 1.335 milyon jeton yaktı. Bu, mevcut BNB/USD döviz kurunda 704.198.842$’a eşittir: 527.489770$. Bu paralar temelli olarak dolaşımdan kaldırıldı.

Bundan sonra, makale, otomatik yanmalar sırasında yok edilecek BNB miktarının biraz daha az olacağını söylüyor: 1.69 milyon BNB.

BNB, Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerindeki işlemleri beslemek ve BSC’de merkezi olmayan yönetime katılımın yanı sıra bir dizi işletme ve kripto borsası tarafından bir ödeme aracı için kullanılır.

Colin Wu tarafından özetlendiği gibi, bu BNB otomatik yakma işlemleri, Binance’in geçmişte olduğu gibi kârına değil, Binance Coin’in fiyatına ve Binance Akıllı Zincirdeki faaliyet düzeyine bağlı olacaktır.

Ayrıca, dolaşımdaki toplam BNB miktarı 100 milyonun altına düşer düşmez BNB otomatik yanmaları duracaktır .

 

Balinalar ve Binance, BNB’de 32 milyon dolar değiştirdi

Kripto takipçisi Whale Alert tarafından bildirildiği üzere, son beş saat içinde her biri 30.000 BNB’den biraz fazla taşıyan iki büyük işlem tespit edildi.

Kripto izleme hizmetine göre, anonim bir cüzdanın sahibi Binance’e 30.067 BNB (yani 16.009.242 $) gönderdi. Binance, 30.175.742’yi (16.059.949 $’a eşit) anonim bir cüzdana da taşıdı.

BNBsent_00
Twitter üzerinden görüntü

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like