News

Binance, Aşırı Talep Nedeniyle APE Borç Verme İşlevini Askıya Aldı, ApeCoin Günlük Ticaret Hacmi Şimdi 4. Sırada

single-image

Bored Ape Yacht Club NFT projesinin Otherside Metaverse’inin merkezinde yer alan Apecoin (APE), lansmanından iki aydan kısa bir süre sonra yeni kilometre taşlarına ulaşıyor.

WuBlockchain ekibine göre , popüler Binance kripto borsası, aşırı talep nedeniyle Apecoin’in (APE) borç verme işlevini askıya aldı Binance’de kalan miktar şu anda kullanıcılarının Apecoin ihtiyacını karşılamak için yetersiz.

Ek olarak, bazı tüccarlar, aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi, şu anda Binance’de Apecoin’in çekilmesinin mümkün olmadığını gözlemledi.

Binance, Aşırı Talep Nedeniyle APE Borç Verme İşlevini Askıya Aldı, ApeCoin Günlük Ticaret Hacmi Şimdi 4. 12. Sırada

Apecoin para çekme işlemlerinin Binance’de mevcut olmadığı iddia ediliyor. Kaynak, Twitter.com

Apecoin Üçüncü En Yüksek Tasfiye Edilen Varlık ve Son 24 saatte işlem gören 4.

Ayrıca, Coinglass.com’a göre Apecoin (APE), Ethereum ve Bitcoin’den sonra son 24 saat içinde üçüncü en yüksek likide dijital varlıktır. Yazma sırasında, son gün içinde yaklaşık 42.16 milyon dolar değerinde toplam 1.9 milyon APE tasfiye edildi. Aynı dönemde 78,67 milyon dolar değerindeki Bitcoin ve 52,88 milyon dolar değerindeki Ethereum da tasfiye edildi.

Binance, Aşırı Talep Nedeniyle APE Borç Verme İşlevini Askıya Aldı, ApeCoin Günlük Ticaret Hacmi Şimdi 4. 13. Sırada

Son 24 saatteki kripto tasfiyeleri. Kaynak, Coinglass.com

Aynı zamanda Coinmarketcap’a göre Apecoin’in 24 saatlik ticaret hacmi artık Tether , Bitcoin ve Ethereum’dan sonra 4. sırada yer alıyor. Tether’in 75.75 milyar dolarlık, Bitcoin’in 35.616 milyar dolarlık ve Ethereum’un 19,189 milyar dolarlık değerine kıyasla, son gün kabaca 7.418 milyar dolarlık Apecoin ticareti yapıldı.

Binance, Aşırı Talep Nedeniyle APE Borç Verme İşlevini Askıya Aldı, ApeCoin Günlük Ticaret Hacmi Şimdi 14. Sırada

Apecoin 24 saatlik ticaret hacminde 4. sırada yer aldı. Kaynak, Coinmarketcap.com

Apecoin, 17 Mart’ta Belirlenen Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi 39.40 Dolar’ı Yakında Tutabilir

Yazının yazıldığı sırada, Apecoin son 24 saatte yaklaşık %10 artışla 22.23 dolardan işlem görüyor. Apecoin’in fiyatının ani tepkisi, 30 Nisan’da yarın yapılması planlanan Bored Ape Yacht Club Metaverse of Otherside’ın lansmanına bağlanıyor. APE, başlatıldıktan sonra Otherside Metaverse’deki araziyi nane yapmak için kullanılacak.

Coinmarketcap’a göre Apecoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi 39.40 dolar. Apecoin yarından itibaren Otherside Metaverse ekosisteminde kullanılmaya başladığında bu değer eşleştirilebilir veya gölgede kalabilir .

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like