Günlük Analizler

Bitcoin Ve Altcoinlerde Son Durum! Piyasa İzlemesi

single-image
BİTCOİN/USDT

Bitcoin/USDT Tarafında düşen trend kırılarak psikolojik direnç görevi de alan 50K USDT bölgesi kırılmış durumda. 50K USDT üzerinde kalıcılık sağlaması durumunda ilk hedefi 54K USDT olacaktır. Daha sonrasında ise maksimal hedef olan 59K USDT yolculuğu beklenecektir.

Bitcoin’de mutlaka izlenmesi gereken yer ise belirlediğimiz 59K USDT hedefinin bulunduğu direnç %20’lik kâr payı sonrası çok yoğun bir satış baskısıyla karşı karşıya kalacaktır.

ETHEREUM/USDT

Ethereum’a USDT paritesinde baktığımızda 4024 USDT desteğini re-test ettiği zaman 3844 USDT’ye stop koyularak işleme girelebilir. Hedef 4465 USDT olup %10.85’lik kâr ile sonlandırılabilir.

SHİBA/USDT

Gündemden düşmemeye özen gösteren ve her gün olumlu haberleri gelmeye devam eden SHIB tarafında; ATH noktasından beri düşen trendi onaylayan çizgi kırılmış durumda. Bu trend dönüşümü yükselişe geçmişken ilk hedef %20’lik kâr ile 0.00004442 USDT olacaktır.

SOLANA/USDT

Solana, oluşturduğu yükselen diplerin çizgisine temas ettikçe sert yükselişler göstermekte. Son temasını bugün alarak %6’lık bir yükseliş gösteren Solana’nın hala %14’lük bir hedefe sahip. 215 USDT bölgesi güçlü bir direnç görevi görerek yükselen çizgimizin desteğine çekilmek isteyebilir.

SORUMLULUK REDDİ: Bu yazıda temel analiz ilkeleri esas alınarak ve bu ilkelere bağlı kalınarak hedefler belirlenmiştir. Kişinin yatırım yaparken bu riskli piyasaya göre yatırımını dikkatlice bütçesine göre yapması gerekir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like