News

Bu Beş Altcoin, Geniş Kripto Düzeltmesine Rağmen Bir Haftada %100 veya Daha Fazla Arttı

single-image

Bu Beş Altcoin, Geniş Kripto Düzeltmesine Rağmen Bir Haftada %100 veya Daha Fazla Arttı

Kripto piyasalarındaki daha geniş düzeltmeye rağmen, beş kripto para birimi sadece bir hafta içinde %100 veya daha fazla fırladı. 

Listenin başında, coğrafi bir bileşenle anonim olarak veri toplayan merkezi olmayan bir cihaz ağı olan XYO Network (XYO) bulunur. CoinGecko’ya göre , 590 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olan kripto varlığı, yedi günün en düşük seviyesi 0,013 dolardan 0,05 dolara kadar yaklaşık %285 arttı

Sırada, açık finans için gizlilik odaklı merkezi olmayan bir blok zinciri platformu olan Oasis Network (ROSE) var. Kripto varlığı , 0.12 dolardan 0.32 dolara tırmandıktan sonra bu hafta %167’lik bir ralliyi ateşledi . Token o zamandan beri geri çekildi ve şu anda 0.26 dolardan işlem görüyor. 

Birlikte çalışabilir blok zinciri teknolojisi Quant (QNT) da bu hafta en iyi performans gösterenler listesinde. Kripto varlık sonra% 124 üzerinde yükseldi ralli bir yedi günlük en düşük seviyesinden $ 427,42 taze tüm zamanların en yüksek seviyesine $ 190,48. Quant, şu anda 377.76 dolar değerinde olduğu için bazı kazançlarından vazgeçti.

Algorand (ALGO) da bir fiyat artışı görüyor. Üzerinde 10 $ milyar piyasa değeri ile merkezi olmayan finans dijital varlık (Defi) yükseldi sadece bir haftada% 102 lik bir artış işaretleme, $ 2.41 bir yüksek seviyesine $ 1.19 yedi günlük en düşük seviyesinden.

Yedi gün içinde değerini ikiye katladıktan sonra bile, ALGO hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.56 dolardan aşağıda.

Bu hafta büyük bir ralli gören beşinci altcoin, yapay zeka ile çalışan blok zinciri projesi Velas’ın (VLX) tokenidir. 0,09 dolardan düşük olan kripto varlığı , bir haftada %100 kazançları temsil eden 0,18 dolara yükseldi .

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like