News

Charles Hoskinson, ADA eToro’nun Listeden Çıkarılmasından Darbe Alırken Cardano’nun Düzenleyici Durumunu Açıkladı

single-image
  • Sosyal ticaret platformu eToro, düzenleyici endişeler nedeniyle Cardano’nun (ADA) listeden çıkarıldığını duyurdu.
  • Charles Hoskinson, Cardano’da rahatsız edilecek herhangi bir düzenleyici olay olmadığını açıklıyor. 
  • Bitstamp, neredeyse aynı anda, yarın yayına girecek alım satımlı ADA listesini duyurdu. 

Sosyal ticaret platformu eToro, “gelişen düzenleyici ortamda işle ilgili hususlar” nedeniyle Cardano (ADA) ve TRON’u (TRX)platformundan çıkaracağını duyurdu .

Listeden çıkarma, platformun ABD’deki kullanıcılarını etkileyecek Platformdan yapılan duyuruya göre, listeden çıkarma, önümüzdeki yılın başlarında tamamen uygulanacak olan aşamalarda gerçekleştirilecek. ABD’li kullanıcılar artık 26 Aralık’a kadar yeni pozisyon açamayacaklar. İki kripto para birimi için staking ödülleri de 31 Aralık’a kadar sona erecek, nihai ödül ödemeleri ise 15 Ocak 2022’de yapılacak. eToro özellikle listelenen ilk platformlardan biriydi. Cardano, 2018’de listelemişti.

Piyasa katılımcıları duyuruya karışık duygularla tepki veriyor. Bir gözlemciye göre, “ Invest_answers” , piyasada ADA için daha fazla satış baskısı yaratacağı ve dolayısıyla fiyatları aşağı çekeceği için bu haber Cardano için bir hit.

Ancak, bazı piyasa katılımcıları, raporun sadece FUD yaratması beklendiğinden, durumun tersi olduğunu düşünüyor. Bir Twitter kullanıcısı, Gaston Chanseaud , listeden çıkarmanın , ABD’de menkul kıymetler olan madeni paralardan ziyade eToro’nun ADA ve TRX için stake ödülleri teklif etmesiyle daha fazla ilgisi olabileceğini belirtti.

Cardano’nun geliştirme kolunun başkanı ve ağın kurucusu Charles Hoskinson da bu görüşü paylaşıyor gibi görünüyor. Habere hızlı bir yanıt olarak Hoskinson, eToro’nun hareketinin Cardano’daki herhangi bir düzenleyici olay tarafından garanti edilemeyeceğini açıkladı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like