News

Çığ Gibi! (AVAX) Shiba Inu’yu (SHIB) Aşarak Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı!

single-image

Avalanche (AVAX), son 24 saat içinde %14’ten fazla yükseldikten sonra Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) arasında sıkıştı.

CMC

Kendi adını taşıyan akıllı sözleşme platformunun yerel tokeni Avalanche (AVAX) , Binance borsasında saat 08:03 UTC’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 138$’a yükseldi.

“Ethereum katili” şimdi piyasa değeri ile meme jetonu Shiba Inu’yu geride bırakarak kripto para birimi sıralaması web sitesi CoinMarketCap’te 11. sırada yer aldı. İki kripto para birimi, basın zamanında sırasıyla 29,9 milyar dolar ve 25,2 milyar dolar değerinde.

Avalanche, 24 saat içinde %14’ten fazla yükselen Dogecoin’i ilk 10’dan çıkarmaya çok yakın.

AVAX ile birlikte, doğrudan Ether ile rekabet eden beş Katman-1 belirteci olacaktır.

AVAX’ın rallisinin arkasındaki temel nedenler

AVAX fiyatı, Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer’in 16 Kasım’da “Dört Büyük” muhasebe firması Deloitte ile ortaklık kurduğunu duyurmasından bu yana dalgalanıyor .

Bu Kasım ayı başlarında, Çığ destekçileri ayrıca Blizzard adlı yeni bir fon başlattı ve Three Arrows Capital, Dragonfly Capital ve CMS Holdings gibi katkıda bulunanlardan 220 milyon dolarlık etkileyici tohum yatırımı.

Bunun üzerine , en iyi stabilcoin olan Tether , geçtiğimiz Çarşamba günü Avalanche blok zincirini desteklediğini duyurdu.

Alex Dovbnya (aka AlexMorris), fiyat analizinden Blockchain bozulmasına kadar gelişen endüstri ile ilgili her şeyi kapsayan geniş deneyime sahip bir kripto para birimi uzmanı, tüccar ve gazetecidir. Alex, U.Today, CryptoComes ve diğer fintech medya kuruluşları için 1.000’den fazla hikaye yazdı. Dijital varlıkların geleceğini şekillendiren dünya çapındaki düzenleyici eğilimlerle özellikle ilgileniyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like