News

Coinbase, Bitcoin ve Kripto Varlıkların ‘Çeşitli Portföyüne’ 500.000.000 $ Yatırım Yapıyor!

single-image

Coinbase, Bitcoin ve Kripto Varlıkların ‘Çeşitli Portföyüne’ 500.000.000 $ Yatırım Yapıyor!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kripto para borsasının mevcut varlıklarına eklemek için yarım milyar dolardan fazla dijital varlık satın alacağını söyledi.

Armstrong diyor Coinbase gelecekte kripto varlıkların satın alınmasında üç aylık kazanç% 10 tahsis edilecektir.

“Yakın zamanda, mevcut varlıklarımıza eklemek için bilançomuzda 500 [milyon] doların üzerinde kripto satın almak için yönetim kurulu onayı aldık. Ve bundan sonraki tüm kârın %10’unu kriptoya yatıracağız. Kripto ekonomi olgunlaştıkça bu yüzdenin zaman içinde büyümeye devam etmesini bekliyorum.”

Coinbase, yeni bir blog gönderisinde, bilançosuna ekleyeceği kripto para birimleri listesinin Bitcoin ve Ethereum ile borsa tarafından desteklenen diğer dijital varlıkları içerdiğini söylüyor.

“Bu, Ethereum, Proof of Stake varlıkları, DeFi tokenleri ve Bitcoin’e ek olarak platformumuzda alım satım için desteklenen diğer birçok kripto varlığını bilançomuzda tutan ilk halka açık şirket olacağımız anlamına geliyor.”

Popüler kripto borsası ayrıca uzun vadeli bir sahip olacağını ve kripto varlıklarını yalnızca özel koşullar altında satacağını söylüyor.

“Biz uzun vadeli yatırımcılarız ve yalnızca bir varlığın platformumuzdan çıkarılması gibi belirli koşullar altında elden çıkaracağız.”

Coinbase, kullanıcılarla çıkar çatışması sorunlarını önlemek için kripto varlıklarını borsadan uzakta satın alacağını söyledi.

“Müşterilerimizle herhangi bir çıkar çatışmasını önlemek için tüm işlemler tezgah üstü masamız aracılığıyla veya borsamızın dışında gerçekleştirilecektir.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like