News

DeVere Group CEO’su Cardano, Ethereum ve Solana’ya İlişkin Görünümü Güncelledi, Bitcoin Bull Run’ın Ne Kadar Süreceğini Tahmin Ediyor

single-image

Finansal hizmetler firması deVere Group CEO’su Nigel Green, üç rakip akıllı sözleşme platformuna bakışını sunarken Bitcoin boğa koşusu için zaman çerçevesini tahmin ediyor.

Green , Bitcoin fiyatının en azından enflasyonun artmasıyla ilgili endişeler nedeniyle 2022’nin 2. çeyreğine kadar yükselmeye devam edebileceğini söylüyor .

“ABD’den gelen bu son veriler, dünya çapında fiyat baskıları arttıkça enflasyonla ilgili küresel korkuları yalnızca artıracak…

Ve bu, baskıların gevşemeye başlaması gereken en azından 2022’nin ikinci çeyreğinin başına kadar sürmesi muhtemel.

Bu arka plana karşı ve piyasalar asla düz bir çizgide hareket etmediğinden, yol boyunca bazı zirveler ve çukurlar arasında, Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimlerinin fiyatının gökyüzüne doğru yörüngeye devam ettiğini görmeyi bekleyebiliriz…

Bitcoin, genel olarak fiyatından etkilenmeyen sınırlı arzı nedeniyle enflasyona karşı bir kalkan olarak görülüyor.”

DeVere Group başkanı, Bitcoin’in enflasyona karşı bir korunma olarak altını geride bıraktığını söylüyor .

“Bu enflasyonist dönemde, Bitcoin şimdiye kadar neredeyse evrensel olarak nihai enflasyondan korunma aracı olarak selamlanan altından daha iyi performans gösterdi.”

Green ayrıca Bitcoin fiyatındaki değerlenmenin Ethereum (ETH), Solana(SOL) ve Cardano (ADA) dahil olmak üzere diğer kripto varlıklarını olumlu yönde etkileyeceğini söylüyor .

“Bitcoin’in diğer dijital varlıklar üzerindeki çekim gücü, bu hafta kendini tekrar gösterecek ve kendi gücünü korurken diğer büyük kripto para birimlerini de yukarı çekecek.

Ethereum, Solana ve Cardano gibi fintech geliştirme ile ilgili kriptoların özellikle iyi performans göstermesini bekleyebiliriz.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like