News

En Büyük Ethereum Cüzdanlarında Neredeyse 50 Trilyon Shib Token Bulunuyor

single-image

Balinalar genellikle, büyük sermaye parçalarını bir madeni paraya ya da diğerine taşıyarak piyasalardaki eğilimleri yöneten kişilerdir. Kripto para endüstrisinde, her rallinin başında satış baskısı olmaması nedeniyle, balinaların yüksek yüzdesi genellikle bir madeni para için iyi kabul edilir. Shiba Inu jetonları durumunda , balinalar neredeyse 50 trilyon jetona sahiptir. İşte belirteç için ne anlama geldiği.

Shiba Inu ağının sahip sayısı 1 milyona daha da yaklaşırken, bazı balinalar varlıklarını bırakıyor ve “bağlanıyor”. Ancak genel piyasa faaliyetine göre balinaların pozisyonlarından çıkmasının nedeni Shib’in performansından ziyade genel kripto para piyasası düzeltmesi.

Shiba Inu pazarından çıkan bazı büyük yatırımcıların yanı sıra, bu yıl yaklaşık %1.000 büyüme ile token’a girmek isteyen bazı balinalar da var. Daha önce U.Today , anonim bir cüzdanın 36 milyon dolar değerinde Shiba Inu tokeni çektiğini bildirmişti .

Şu anda, en büyük 1000 Ethereum cüzdanı, mevcut günlük işlem hacminin yaklaşık %400’ünü oluşturan 48.8 trilyon Shiba Inu jetonunu elinde tutuyor. Aynı zamanda, herhangi bir borsada büyük bir satış emri izlenmediği için balinalar satış yapmak için sabırsızlanıyorlar.

Shiba Inu, değerinin %50’sinden fazlasını kaybetti ve 0,0004 doların altına düştü ve şimdi fiyatın %6’sını daha kaybettikten sonra 0,0000039 dolardan işlem görüyor. Ancak madeni para etrafındaki topluluk faaliyetlerine göre, birçok piyasa katılımcısı, en son tokenin ATH’sinden bu yana sosyal hacim ortalamada kaldığı için madeni parayı geride bırakmak istemiyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like