News

En İyi Kripto Analisti, Polkadot için Canavar Rallisinin Görünürde Olduğunu Söyledi, Bir Düşük-Cap Altcoin için Boğa Devamını Öngörüyor

single-image
resim
resim
resim

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve tüccarı, Polkadot’un (DOT) stratosfere çarpmaya hazır olduğunu ve yükselişin devam etmesinin başka bir altcoin olduğunu söylüyor.

Sektörde Capo olarak bilinen takma adlı tüccar, 201.300 Twitter takipçisine birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un 46 dolardaki direnci desteğe dönüştürdükten sonra yükselmeye hazır olduğunu söylüyor .

“100 dolar geliyor.”Kaynak: Capo/Twitter

Kripto stratejisti, tahminini, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine dayanarak yapar. Capo’nun grafiğine bakıldığında, Polkadot’un teorinin beş dalgalı yükseliş trendinde en uzun olan üçüncü dalga rallisinin ortasında olduğu görülüyor.

Capo ayrıca merkezi olmayan makine öğrenimi platformu Fetch.ai’yi (FET) yakından takip ediyor . Kripto strateji uzmanına göre FET, 0,84 doları destek olarak yeniden test ettikten sonra toparlanmaya hazır görünüyor.

“FET Testi yine bir önceki aralığı yüksek. Yakında kalkıyor.”Kaynak: Capo/Twitter

Capo , Bitcoin’e bakıldığında , kral kriptonun muhtemelen dibe vurduğunu ve daha düşük zaman dilimlerinde bir yükseliş ters baş ve omuz modeli oluşturduğunu söylüyor.

“BTC , bir tür ters [baş ve omuzlar] ile doğrudan yükseliş onayına gidiyor.”Kaynak: Capo/Twitter

Ters baş ve omuz oluşumu, bir varlığın düşüş trendinin sonunu gösteren teknik bir modeldir. Capo’nun grafiğine göre, Bitcoin 65.000 doların üzerinde direnç elde etmeli ve yükseliş eğilimini doğrulamak için bunu destek olarak yeniden test etmelidir. Bitcoin, tüccarın senaryosunu takip ederse, altı rakamlı büyük bir rallinin de aynı şeyi yapacağını söylüyor .

“65250 $ – 65500 $ üzerindeki konsolidasyon, yükseliş teyidi olacaktır. Bana göre muhtemeldir. Yükseliş onayını aldığımızda, 100.000 dolara koşu başlıyor.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like