News

En İyi Kripto Tüccarı, Ethereum Rakibinin Rekor Seviyeye Çıkacağını Söyledi, Bu Altcoin İçin Büyük Bir Çıkış Öngörüyor!

single-image
resim

Yaygın olarak takip edilen bir kripto para birimi tüccarı ve analisti, bir Ethereum rakibinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını ve başka bir altcoin’in patlayıcı bir ralli yaşayacağını tahmin ediyor.

Akıllı Yüklenici olarak bilinen takma kripto analisti ve satıcılar der katman 1 (L1) blockchain Terra (LUNA) doğal bir jeton, mevcut seviyeleri 66 ve% oranında takdir ve yeni her zaman en yüksek (ATH) vurabilecek.

“L1 yarışları henüz bitmedi [bence], son zamanlarda $luna’nın bir olmasıyla diğerlerine dalmaya başladı. ATH ve 70 dolar kadar [kesinlikle] masada.

Katman 1 blok zincirleri, kapasite ve hızı artırmak için protokol kurallarının doğrudan değiştirilebildiği merkezi olmayan ağlardır.

LUNA , yazı yazılırken 42.01 dolardan işlem görüyor.

resim

Smart Contracter ayrıca , merkezi olmayan finans platformu Curve’un (CRV) yönetişim belirtecinin, Bitcoin (CRV/BTC) ile eşleştirildiğinde yılın çoğu için dar bir aralıkta işlem gördükten sonra “muhteşem” bir çıkış için hazır olduğunu söylüyor .

“CRV/BTC bütün bir yıldır üsleniyor, üs ne kadar uzunsa uzayda o kadar yüksek.

Haftanın başlarında, takma adlı kripto analisti , yazı yazarken 3.97 dolardan işlem gören Curve Dao Token’i satın aldığını açıkladı .

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like