News

En İyi Kripto Tüccarı Ethereum Üzerine İnşa Edilen Az Bilinen Altcoin için %84,407 Fiyat Patlaması Öngörüyor

single-image

Flood olarak bilinen uzun süredir kripto tüccarı, farklı blok zinciri projeleri arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olan bir altcoin için destek gösteriyor.

Flood , 194.400 Twitter takipçisine, güvenilmez otomatik piyasa yapıcı Synapse’nin (SYN) önümüzdeki iki yıl içinde çılgın kazançlar elde etme potansiyeline sahip olduğunu düşünmesinin birkaç nedeni olduğunu söylüyor.

“İşte basit bir matematik, EVM [Ethereum Sanal Makinesi] akıllı sözleşme platformlarının toplam 700 milyar dolarlık bir piyasa değeri var ve 2023 yılına kadar 12 trilyon dolara ulaşması bekleniyor.

Synapse’in üstün kullanıcı deneyimi, hiper verimli likidite sağlama ve kripto alanındaki en büyük geliştirici ekiplerinden biri ile, dünyanın önde gelen zincirler arası köprüsü haline geleceği ve 2023 yılına kadar 1.2 trilyon dolarlık bu piyasa değerinin en az %10’unu ele geçireceği kesindir. .

Bu, fiyat hedefini SYN başına 2.400$’a koyuyor. Ayılar ve fuderler (korku, belirsizlik ve şüpheler) istedikleri her şeyi satsınlar, biriktirmeye devam edeceğim.”

Ethereum Sanal Makinesi, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturduğu blok zinciri tabanlı bir yazılım platformudur. Akıllı sözleşmeler oluştururken gelişmiş donanım ihtiyacını ortadan kaldırır.

Yazma sırasında, SYN gün içinde %10’un üzerinde artışla 2.84$’a yükseldi. Flood’un belirteç başına 2.400 dolarlık fiyat hedefinde, bu, 181. sıradaki kripto varlığı için akıllara durgunluk veren %84,407’lik bir kazanç anlamına geliyor.

Synapse proje web sitesine göre ,

“Herhangi bir L1, yan zincir veya L2 ekosistemi arasında merkezi olmayan, izinsiz işlemler sağlayarak Synapse, varlık transferleri, takaslar ve zincirler arası işlevsellik ile genelleştirilmiş mesajlaşma gibi entegre blok zinciri faaliyetlerine güç verir.”

SYN belirteci, sahiplerine SynapseDAO’daki (merkezi olmayan özerk kuruluş) yönetişim konularında oy kullanma hakkının yanı sıra ağ gaz ücretlerini öder.

Smart Contracter adıyla anılan bir diğer popüler kripto analisti de Synapse ile ilgileniyor.

Takma adlı Twitter kişiliği şöyle diyor:

“Birbiriyle rekabet eden tüm katmanlar arasında, onları bir araya getiren bir şey biriktirmek bana bir kazma ve kürek oyunu gibi geliyor.

SYN grafiği burada haftalık olarak ETH’ye karşı harika görünüyor ve herhangi bir zincirden neredeyse her zincire köprü kurmanıza izin veriyor.

resim

Kaynak: Akıllı Sözleşme Sahibi/TwitterFiyatı

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like