News

EOS, Balinaların En Çok Satın Aldığı Varlıklar Listesinde İkinci Sırada: WhaleStats Raporu

single-image

En son zincir içi verilere göre EOS, kripto balinalarının en hevesle satın aldığı ilk 10 varlık listesine girdi.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. U.Today’ın görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmanızı önermiyoruz.

@WhaleStatsBSC Twitter hesabı, son 24 saat içinde EOS’un BSC balinaları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para biriminden biri haline geldiğini yayıyor.

WhaleStats web sitesinin en büyük 1.000 BSC cüzdanı hakkında veri sağlayan bölümüne göre, basın zamanında EOS, BNB’den sonra ikinci sırada yer alıyor.

Bu listedeki diğer kriptolar arasında Ethereum ve birkaç ABD dolarına sabitlenmiş stabilcoin var: BSC-USD, BUSD ve USDC.

BNB, BTCB ve ETH dışında bu büyük cüzdanlar tarafından tutulan ilk 10 varlık arasında Dogecoin ve MATIC bulunuyor. DOGE, 46.070.284 $ değerinde portföylerinin %1.83’ünü oluşturmaktadır.

Polygon’un MATIC’ine gelince , bu varlık, bu yatırımcıların portföylerinin %2.88’ini oluşturuyor – yani 72.415.106$’a eşdeğer.

DOGE_MATIC_whales00_98etr
WhaleStats aracılığıyla görüntü

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like