Günlük Analizler News

Ethereum Fiyat Analizi: Ethereum Boğaları Yeniden Yüzeye Çıktı, Yeni Bir Ralli Tetikleme Girişimi

single-image

Ethereum bugün önemli bir direncin üzerine çıktı ve göstergeler yükselişe geçiyor. Bu, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.868 doların ötesine geçebilecek yeni bir rallinin başlangıcı olabilir.

Temel Destek seviyeleri: 4.000 $, 4.350 $

Temel Direnç seviyeleri: 4868 $ (ATH) 

ETH dün , özellikle Bitcoin çiftinde yükselişe geçtiğine dair bazı güçlü sinyaller verdi . Bugün, 4.350 dolarlık direncin üzerine çıktı. Bu ivme devam ederse, ETH onu tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.868 $ ve ötesine geri götürebilecek yeni bir ralliye girebilir.TradingView’e göre grafik

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi : Temel direncin 4.350$ üzerindeki kırılma, düşük hacimde gerçekleşti ve bu ideal değil. Ancak boğalar fiyatları yükseltmeye devam ettiği sürece hacim artabilir.

RSI : Günlük ve 4 saatlik zaman dilimindeki RSI, dün tekrar yukarıya çıktıktan sonra tekrar yükseliyor. Bu, özellikle RSI daha yüksek dipler yaptığı için yükseliş eğilimi gösteriyor.

MACD : MACD günlük zaman diliminde hala düşüşte, ancak hareketli ortalamalar ve histogram, bugünkü kırılmadan sonra önemli ölçüde geri dönüyor. 12 saat gibi daha düşük zaman dilimlerinde MACD zaten yükselişte. Günlük olarak da yükseliş eğilimini tamamlayabilirse, yeni bir ralli başlayabilir.TradingView’e göre grafik

Ön yargı

ETH’ye yönelik önyargı, bugünün fiyat hareketi göz önüne alındığında yükselişe geçti. Momentum korunduğu sürece, ETH yükselmeye devam edebilir ve 5.000 dolara ulaşmak için yeni bir girişime hazırlanırken boğaları güçlendirebilir.

ETH için Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

Ethereum’un fiyat hareketi, bugünün kırılmasının ardından altcoin piyasasını biraz yükseltti. Bu durum önümüzdeki birkaç güne devam ederse, piyasa yeniden ısınacak ve ETH kilit dirence hızla 4.868 dolardan yaklaşabilir. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma ve ETH, fiyatta önemli bir artışa yol açabilecek fiyat keşfine girebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like