News

Hedge Fund CEO’su Anthony Scaramucci’ye Göre Bitcoin’in (BTC) 500.000 ABD Dolarına Yönelik Sinyali İşte

single-image

‏‎

Hedge fonu kıdemli Anthony Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki iki yıl içinde altı haneli bir değerlemeye ulaşacağını söyledi. Küresel yatırım firması Skybridge Capital’in CEO’su, CNBC’ye verdiği yeni bir röportajda, Bitcoin cüzdan sayısındaki hızla artan artışın, amiral gemisi kripto para biriminin 500.000 $’a doğru yolda olduğunu gösterdiğini söylüyor.

“Glassnode’a göre, muhtemelen 245 milyon cüzdan veya Bitcoin ile ilgili hesaplar var. Ben yaptığımda veya Skybridge ilk Bitcoin yatırımını yaptığında 85 milyon cüzdandan bahsediyorduk ve bu 2020 Ekim-Kasım aylarıydı, bu yüzden Bitcoin ağının muhteşem büyümesini bir düşünün.”

Scaramucci, cüzdanların insanların Bitcoin’e olan güvenine genel bir bakış sunduğunu söylüyor.

“Cüzdanlar büyüdükçe ve Bitcoin ağındaki işlemler büyüdükçe, insanların Bitcoin’in muhasebesi olan Bitcoin’e daha fazla güvendiğini düşünüyorum. Cathie Wood gibi biri size, bir milyar cüzdan, Bitcoin’in madeni para başına 500.000 dolara kolayca ticaret yapabileceğini söylerdi.

Milyarder, önde gelen dijital varlığın 2024 yılına kadar 100.000 dolara ulaşabileceği konusunda iyimser.

“Geçen yıl yanlış anladım çünkü COVID’in savaşını veya uzamasını beklemiyordum, ancak küresel olarak ölçeklenme şekli ve ondan kurtulmanın çok zor olduğu göz önüne alındığında Bitcoin’in bunun için hiçbir neden olmadığını düşünüyorum…

Bitcoin bir nevi sistemde yer alıyor ve bu, merkeziyetsizliğinin doğası gereği, dünya çapında kullanımı kolaylaştırdığı için bir şey.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like