News

Justin Sun, Ethereum Pet Rock NFT’yi 611 bin Dolara Satın Almakla Övünüyor!

single-image

Justin Sun, Ethereum Pet Rock NFT’yi 611 bin Dolara Satın Almakla Övünüyor

Köpek madeni para çılgınlığından sonra işlerin daha saçma ve gülünç olamayacağını düşündüyseniz , insanlar şimdi Ethereum blok zincirinde değiştirilemez belirteçler olarak yayınlanan bazı karikatürize kaya çizimlerine yüz binlerce dolar atıyorlar.

Tron CEO’su Justin Sun şimdi de EtherRock 87. gurur sahibi olduğunu, 100 görüntü serisinin bir parçası olan tuhaf satın alma, onu geri ayarlamak tek ailelik evin ücreti değerinde olan $ 611.170’a satın aldığını duyurdu.

Sun, Twitter profil resmini “lazer gözlü” bir kayanınkiyle güncelledi.     

Taş yemelerine izin ver 

Kripto milyarderinin takipçilerinden bazıları, kripto endüstrisinin dış dünyayla ne kadar temassız olduğunu vurguladı:

Gri renkli kayalardan oluşan bir JPEG için taban fiyat şimdi 1 milyon doların üzerinde belirlendi.

Sun, zenginliğini sergilemek konusunda bir tutkuya sahiptir. Şubat 2020’de Berkshire Hathaway Warren Buffett ile bir akşam yemeği için 4.5 milyon dolar ödedi . Tron patronu ayrıca Beeple’ın rekor kıran 69.3 dolarlık NFT’sini satın alarak manşetlere çıkmak istedi, ancak müzayede galibi tarafından kıl payı geride kaldı. Bundan sonra Sun, önemli ölçüde daha az gürültü yapan NFT ile ilgili birkaç sanat eseri satın almaya devam etti.

1970’lerden bir heves yeni bir hayat kazanıyor

Bir grup kaya ile banka yapma fikri tam olarak yeni değil. Aslında, giderek daha popüler hale gelen EtherRock koleksiyonunun sahipleri, mükemmel pazarlama becerileri nedeniyle 1975’te insanları evcil hayvan olarak satarak bir servet kazanan reklam ajansı sahibi Gary Dahl’a saygılarını sundular.

En son NFT modası, esas olarak, en son trende atlayarak fahiş servetlerini esnetmek isteyen bir grup kripto moğoluyla sınırlıdır. Ancak bazı alıcılar, hayatlarının en iyi yatırımını yaptıklarına gerçekten inanıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like