News

Kripto Analisti Benjamin Cowen’e Göre Cardano’nun Yeniden Ateşlenmesi Ne Kadar Sürebilir?

single-image

Kripto analisti ve tüccarı Benjamin Cowen, Ethereum rakibi düşüş trendinde kaldığı için Cardano (ADA) hakkındaki görünümünü güncelliyor.

Yeni bir strateji oturumunda yakından takip edilen analist, ADA’nın geniş bir ticaret aralığına girdiğini ve akıllı sözleşme platformunun önümüzdeki dört ay içinde çıkmasını beklediğini söylüyor.

“En azından, Kasım ortasından Mart ayının sonlarına kadar, ADA’nın eninde sonunda yukarı doğru kırıldığını göreceğimize inandığım pencereye ulaştık. gördüm.”

Cowen, Cardano’nun 20 haftalık basit hareketli ortalama (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamanın (EMA) birleşimi olan boğa piyasası destek bandının altına düştüğünü söylüyor. Düşüşü, Bitcoin’in 69.000 dolardan 56.000 doların altına düşüren ve kripto pazarlarının çoğunu da beraberinde getiren son düzeltmesine bağlıyor.

Bitcoin (ADA/BTC) karşısında Cardano’ya bakan Cowen, kripto paranın ADA’dan daha iyi performans göstereceğini ima ederek, aşağı doğru kanamanın eşiğinde olduğunu söylüyor. Ancak, böyle bir eğilimi sona erdirebilecek bir katalizörden söz ediyor.

“Bunun kanamamasına neden olduğunu görebildiğim tek şey, Cardano ekosisteminin gerçekten geliştiğini görmeye başlarsak. Akıllı sözleşmelerin başladığını ve ekosistemi kullanan insanları gerçekten görürsek, kısa vadede biraz daha iyimser olurum.”

Cowen, Cardano’nun olaysız yatay ticaretinin kripto pazarları için tipik olduğunu söylüyor ve önceki döngülerde Ethereum (ETH) gibi paraların da yukarı yönlü patlayıcı hareketler yapmadan önce uzun süre yana doğru gittiğini belirtiyor .

“Bu sıkıcı zamanlardan geçebileceğimizi anlıyorum, ‘ADA neden hiçbir şey yapmıyor?’ faz ama bakın, aynı şeyi son piyasa döngüsünde Ethereum’da gördük. Bir yıl boyunca temelde ters gittiği aşamaları gördük. Esasen, ADA’nın yaptığı şey bu. Son 38 haftadır yana doğru gidiyor.

Bu yeni değil. Bunu başka projelerde de gördük. Bana inanmıyorsanız, Ethereum’a bakın. Son piyasa döngüsünü görebiliyorsunuz, kesinlikle Etheruem’in aşağı yukarı bir yıldan fazla bir süredir yana doğru gittiği aşamalar var.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like