News

Kripto Analisti: Cardano ($ADA) ‘Bull Run Peak’te Potansiyel Olarak 10 Dolara Gidebilir’, Diyor!

single-image

Kripto Analisti Cardano ($ADA) ‘Bull Run Peak’te Potansiyel Olarak 10 Dolara Gidebilir’, Diyor!

19 Ağustos Perşembe günü, kripto odaklı YouTube kanalı “Thinking Crypto”ya ev sahipliği yapan kripto analisti, Cardano $ADA tokeninin şu anda “pompa kaslarını” esnettiğini söyledi.

 

TradingView’den alınan verilere göre, kripto borsası Kraken’de, yukarıdaki tweet’in gönderildiği sıralarda, ADA $ 2.3468 civarında işlem görüyordu. İki saatten kısa bir süre içinde, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan (2,4223 $) (16 Mayıs’ta belirlenen) yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru kırıldı ve şu anda 08:00 UTC’de (22 Ağustos) 2,6471 $’a ulaştı. bugün gün içi yüksek.

Cardano’nun şu anki boğa koşusunun ciddi bir kalıcılık gücüne sahip olduğuna inananlardan biri, 2021’de şimdiye kadar %1390 değer kazanmasına rağmen ADA dolarının hala bu seviyelerde düşük değerde olduğuna inanan Crypto Capital Venture’ın Kurucusu Dan Gambardello.

20 Ağustos Cuma günü, Cardano protokolünü uygulayan yazılımı geliştiren teknoloji şirketi IOG’nin (diğer adıyla “IOHK”) pazarlama ve iletişim direktörü Tim Harrison, birçok insanın şirketinin planlarının “büyük ölçeğini” hafife aldığını söyledi. Cardano için.

Ve dün, kripto analisti Tai Zen, bir sonraki kripto boğa döngüsünde Cardano’nun piyasa değerinin diğer tüm akıllı sözleşme platformlarını (Ethereum dahil) geçeceğini tahmin etti.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like