News

Kripto Dev Grayscale Artık Toplam Varlıklarda Yaklaşık 60.000.000 $’ı Yönetiyor

single-image

Kripto titan Grayscale Investments, azalan kripto piyasası fiyatlarının Cuma öğleden sonra toplamlarını 58,2 milyar dolara düşürmesinin ardından yönetim altındaki toplam varlıklarda (AUM) yaklaşık 60 milyar dolara sahip.

Grayscale’in yönetim altındaki varlıkları, Grayscale Bitcoin Trust’ta 41.3 milyar dolardan fazla ve şirketin Ethereum(ETH) Trust’ta 14,5 milyar dolardan fazlasını içeriyor.

Toplam AUM: 58,2 milyar $BTC $BAT $BCH $LINK $MANA $ETH $ETC $FIL $ZEN $LTC $LPT $XLM $ZEC $UNI $AAVE $COMP $CRV $MKR $SUSHI $SNX $YFI $UMA $ BNT $ADA $SOL pic.twitter.com/gMTlowKZA4

Bu hafta başında, Gri kısaca arttığını AUM’nin açısından SPDR Gold Trust (GLD) Dünyanın en büyük altın fonu, geçmiş. YCharts’a göre SPDR Gold Shares, 10 Kasım itibariyle yaklaşık 58.31 milyar dolarlık varlık yönetti .

…ve GBTC $, kavramsal hacimde 473,7 milyon $ yaptı

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, Twitter’da Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC) de bu hafta 473,7 milyon dolarlık kavramsal günlük hacme sahip olduğunu, bu da BITO olarak adlandırılan ProShares Bitcoin Vadeli İşlemler borsa yatırım fonundan (ETF) daha fazla olduğunu belirtti.

Geçen ay Grayscale , GBTC’yi bir ETF’ye dönüştürme planlarını duyurdu . ProShares’in Bitcoin Vadeli İşlemleri ürününden farklı olarak Grayscale, kripto varlığının mevcut fiyatını takip edecek bir Bitcoin spot ETF için ABD Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu’na (SEC) başvurdu .

Grayscale , 2016 yılında GBTC’yi ETF’ye dönüştürmek için başvurdu ve aylar sonra düzenleyici ortamın böyle bir ürün için hazır olmadığı endişesiyle başvuruyu geri çekti.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like