News

Kripto Stratejisti Benjamin Cowen, Ethereum’un ‘Mutlak Bir Canavar’ Olduğunu Söyledi, ETH İçin Bir Sonraki Kilometre Taşını Ana hatlarıyla belirledi!

single-image

Yakından takip edilen bir tüccar ve kripto analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformunun boğa piyasasının 2022’ye kadar uzayabileceğini tahmin ettiği için Ethereum’u “mutlak bir canavar” olarak nitelendiriyor.

Benjamin Cowen, yeni bir strateji oturumunda 598.000 YouTube abonesine Ethereum’un (ETH) 2020 Mart’tan bu yana güçlü bir yükseliş trendinde olduğunu söyledi.

“Ethereum’u uzaklaştırırsanız, son 18 ayda, 18 aydan fazla ne yaptığına bakın. Temelde sadece zamanla ilerliyor. ”

Cowen’in grafiğine göre, Ethereum, Mart 2020’de 86 dolardan düşük bir fiyattan 4.700 dolara yükselen bir yükseliş çizgisini takiben istikrarlı bir tırmanışta. Tüccarların uzun vadeli bakış açısına göre, Ethereum iki yıldan kısa bir sürede %5.365’in üzerinde şaşırtıcı kazançlar elde etti.

Kripto analisti ayrıca, Ethereum’un yükseliş trendinin gelecek yıla gireceğine inandığını ve ETH’nin değerini daha yüksek seviyelere taşıyabilecek birkaç temel katalizörü vurguladığını söyledi.

“Hala 2022’ye girmenin Ethereum için, özellikle de Birleşme ve yaklaşmayacak olanlarla nispeten yükseliş olması gerektiğine inanıyorum. Ayrıca 2022’de spekülasyon yapacağımız bazı şeylerin Ethereum için vadeli ETF (döviz ticareti fonu) gibi şeyler olacağını ve alana daha fazla kurumsal yatırımcının geleceğini varsayıyorum.”

Birleştirme, ağın mevcut iş kanıtı konsensüs mekanizmasını daha çevre dostu, güvenli ve verimli bir hisse kanıtı modeliyle değiştirecek, merakla beklenen Ethereum yükseltmesidir. Birleştirme olabilir gerçekleşecek 2022 Q1 kadar erken.

Cowen, Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı Ethereum’a bakarak, parite için bir sonraki önemli kilometre taşı olacağını söylediği şeyi özetliyor.

“Bence bariz hedef, önce yerel en yüksek seviyeyi kırmak ve ardından 0,1 BTC (6.571 $) değerine ulaşmak olacaktır. Bu önemli olurdu. 0.1 BTC ne anlama gelir? Bitcoin’in sadece %10’u… Yani eğer Bitcoin 61.000$’daysa, ETH/USD 6.100$’da demektir… Bu önemli bir dönüm noktası olur.” 

Cowen, Ethereum’un uzun vadeli bir zaman diliminde diğer altcoinlerden daha iyi performans göstermeye devam edeceğine inandığını da sözlerine ekledi.

“Günün sonunda, Ethereum mutlak bir canavar. Ve neden bu kadar çok altcoinin Ethereum’a karşı kanadığını merak ediyorsunuz. Bakın, altcoinlerin buna ayak uydurması gerekir. Birçoğu sadece ona ayak uydurmuyor. Ve bu hız, Ethereum’un bu hızı muhtemelen yakın zamanda durmayacak. İşte mesele bu.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like