News

Mayıs’ta Bitcoin Çöküşü Diyen Tüccar BTC’nin Artmaya Devam Edeceğini Tahmin Ediyor, Bir Altcoin Coining’in Büyük Bir Kopuş için Olduğunu Söyledi

single-image
resim
resim
resim
resim

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırarken, yakından takip edilen bir kripto tüccarı, radarındaki bir altcoin yükselişe hazırlanırken BTC’nin yükselişe devam etmesini bekliyor.

Kripto piyasası stratejisti Dave the Wave ,82.700 Twitter takipçisine, Bitcoin’in yükselen bir kanalda 75.000 dolar civarında ve 55.000 dolar civarında bir düşüşle değer kazandığını söyledi. Kısa vadede, daha fazla konsolide etmeden önce BTC’nin 70.000 dolara yükselmesini bekliyor.

“Kısa dönem. Fiyat hala yükselen kanal içinde. 70K alanına ve ardından bir konsolidasyona gitmek beni şaşırtmaz.”Kaynak: Dave the Wave/Twitter

Önümüzdeki birkaç ay içinde Dave the Wave, Bitcoin’in aynı kanalda 100.000 dolara kadar tırmanmasını bekliyor .

Yazma sırasında, BTC 67.591 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin yükselmeye devam ederken, tüccar ayrıca düşük değerli altcoin Verge’i (XVG) de yakından takip ediyor. Verge, orijinal Bitcoin blok zincirini geliştiren hızlı ve verimli bir merkezi olmayan ödeme ağı sunmaya çalışan gizlilik odaklı bir blok zinciridir.

Şu anda, XVG sadece 0,026 dolardan işlem görüyor. Mevcut fiyat seviyesinden Dave the Wave, boğa koşusu 2022’ye ilerlerken %8,300’den fazla bir hareket için çağrıda bulunuyor ve bu da jetonu 2,00 dolara indirecek.

Bir kopuş için kıvrılıyor gibi görünüyor. ”Kaynak: Dave the Wave/TwitterKaynak: Dave the Wave/Twitter

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like