News

NFT satışları yeni bir boyuta ulaştıkça Polygon(MATIC) ağ etkinliği artıyor

single-image

Demografi, Ethereum ağındaki koleksiyonlardan ziyade oyun şirketleri ve geliştiricilerle daha uyumlu olsa da, Polygon’un NFT pazarı kullanıcıları çekmeye devam ediyor.

Katman iki protokol Polygon’da satılan mantar olmayan tokenlerin (NFT’ler) sayısı, geçen ay 2 milyonun hemen altında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 

Dune Analytics Buna göre işaretleri kasım kıyasla neredeyse% 60 artış ve ağ için üçüncü ardışık aylık artış.

Blockchain teknolojisi üzerinde menkul kıymetler inşa etmeyi, dağıtmayı ve yönetmeyi amaçlayan Ethereum tabanlı bir ölçeklendirme çözümü olan Polygon’un ekosistemi, son on iki ay içinde katlanarak büyüdü ve ağında 3.000’den fazla merkezi olmayan uygulamanın yanı sıra toplam 3.86 $ değerinde kilitli bir rakam kaydetti. milyar.

Bunun yanı sıra, ağdaki benzersiz günlük aktif hisse ispatı zincir adreslerinin sayısı da tüm zamanların en yüksek seviyesini bekliyor ve 2 Ekim 2021’de basılan 566.516 adetlik rekoru aşmayı hedefliyor. 5 Ocak 2022, 554.163 hesaplanıyor .

Kurucu ortak Sandeep Nailwal , Ethereum’da sıklıkla görülen koleksiyonların ve sanatın aksine, Polygon’un ağlarında NFT’ler oluşturmak için yüksek oranda oyun şirketi ve platformu çekmede bir niş bulduğunu açıkladı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like