News

Piyasa İzleme: 49 bin Dolar Arasında Bitcoin, Cardano (ADA) %6 Arttı

single-image

Bitcoin ve çoğu altcoin dünden beri nispeten hareketsiz kalırken, ADA %6 arttı. 

Varlık kararlı bir şekilde 50.000 dolarlık işareti aşamadığı için Bitcoin’in konsolidasyonu devam ediyor. Cardano ve Terra birkaç istisna dışında, çoğu alternatif madeni para bugün tipik olmayan bir şekilde istikrarlıdır. ADA %6 artarken, LUNA benzer bir oranda düştü.

Bitcoin Hala 49 bin Dolarda

Birincil kripto para birimi, birkaç kez 50.000 doları aşmaya çalıştığı için son birkaç gün içinde artan oynaklık gösterdi, ancak her seferinde ayılar tarafından yönlendirilen önemli bir geri çekilme ile karşılandı.

Bu tür son örnek , ABD’nin yaklaşık 40 yılın en yüksek enflasyon oranlarına ulaştığı haberlerinin ardından Cuma günü geldi . Ancak BTC yalnızca 50.000 dolara dokundu ve neredeyse anında düştü.

Sonuç olarak, bitcoin bir hafta içinde üçüncü kez 47.000$’ın altında işlem gördü. Bununla birlikte, dün bildirildiği gibi oldukça iyi sıçradı ve saatler önce bir kez daha 50.000 dolara yaklaşan başka bir yükseliş başlattı.

Şu an itibariyle, kripto para birimi onu kıramıyor ve 49.000 doların biraz üzerinde duruyor ve piyasa değeri 950 milyar dolardan biraz çekingen.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like