News

Poly Network korsanına az önce Poly Network tarafından bir iş teklif edildi!

single-image

Poly Network korsanına az önce Poly Network tarafından bir iş teklif edildi

Saldırganın 600 milyon dolardan fazla kripto para çaldığı Poly Network istismarının ardından , yalnızca alımın en büyük kısmını geri almak için ağ, hasarı azaltmaya ve güvenlik açıklarını düzeltmeye devam ederken, yanıt verenlerle diyaloğa devam ediyor. bilgisayar korsanı.

Birden fazla zincir arasında esnek etkileşimi sağlayan, istismar edilen zincirler arası köprüleme protokolü, en büyük merkezi olmayan finans ( DeFi ) soygunundan sorumlu anonim kişiyi ekibin lider güvenlik danışmanı pozisyonunu doldurmaya davet etti .

Ödül ve iş teklifi

Ağ, masaya bir “Baş Güvenlik Danışmanı” pozisyonu koyarken bilgisayar korsanını yasal olarak sorumlu tutma niyetinde olmadığını iddia etti.

 

“Bay White Hat ile bir anlayış oluşturmak için sürekli çaba sarf ettik ve tam varlık kontrolünü en erken kullanıcılara geri verebilmemiz için Bay White Hat’in özel anahtarları mümkün olan en kısa sürede aktaracağını içtenlikle umuyoruz” dedi. En son güncellemedeki protokol, çalınan fonların bir kısmı bilgisayar korsanının anahtarını sakladığı çoklu imzalı bir cüzdanda kilitli kaldığından.

Poly Network, saldırgandan özel anahtarı sağlaması için ricada bulundu ve kendisine halihazırda 500.000 ABD doları tutarında önemli bir ödül teklif ederken, bireye “Bay. etik güdülerini yansıtması beklenen Beyaz Şapka”dır.

Saldırgan, “Poly Network’ü hackleyebilirlerse, halka açık bilgisayar korsanları için bir bonus olarak ödülü almayı düşünüyorum,” diye yanıtladı, “Bay Beyaz Şapka’nın ödülle ne yapmayı seçerse seçsin” hiçbir itirazı olmayacağını iddia ediyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like