News

Popüler Kripto Analisti Neden Bu 5 Altcoin’in Mart Ayında Atak Yapmasını Beklediğini Açıklıyor

single-image

Son zamanlarda, “ Altcoin Daily ” YouTube kanalının kurucu ortağı ve ortak sunucusu olan kripto analisti Aaron Arnold , yatırımcıların Mart ayı boyunca gözünü dört açması gerektiğine inandığı beş altcoin hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Yakın tarihli bir YouTube güncellemesinde konuşan Altcoin Daily sunucusu, önümüzdeki ay en iyi performans gösteren altcoinler için tahminlerini özetledi. Arnold, Ethereum ($ETH) ile başladı ve “katman-1’lerin kralı” pozisyonunda yükselişe geçtiğini söyledi.

Arnold, takas edilemeyen tokenler (NFT’ler) ve merkezi olmayan finans (DeFi) dahil olmak üzere Ethereum’un “büyük tokenomiğine” katkıda bulunan çok sayıda farklı dikeyin olduğunu belirtti. Arnold, DeFi adreslerinin toplam sayısının bir yıl öncesine göre %200’den fazla artarak 4,4 milyonu aştığını gösteren bir tweet’e atıfta bulundu. İlgili Twit

Arnold, Ethereum’a ek olarak, katman 1 rakibi Cosmos’u ($ATOM) vurguladı. Erik Vorhees’in projenin sektörde “büyük şeyler” yaptığını söyleyen bir çift yükseliş tweetine dikkat çekti. İlgili Twit

Arnold ayrıca, NFT pazarı Neon’un New York’ta bir otomat makinesi başlatmak da dahil olmak üzere çekiş kazandığını söyleyerek, 1. katman çözümü Solanan ($SOL) konusunda da iyimserdi. 

Arnold, şunları söyledi:

Bu, çocukluğunuzdan beri bir otomattan satın alabileceğiniz en heyecan verici şey olabilir.

Arnold, en iyi beş seçimini, yakın zamanda Warner Music Group ile bir anlaşma imzalayan oyun altcoin Splinterlands ($SPS) ve 25 milyon dolarlık kurumsal yatırım girişi alan Avalanche ($AVAX) ile tamamladı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like