News

Popüler Kripto Analistine Göre Bir Kırmızı-Sıcak Altcoin, Hem Bitcoin hem de Ethereum’dan Çarpıcı Bir Şekilde Daha Güçlü Görünüyor”

single-image
resim
resim
resim

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin ve Ethereum’un güç belirtileri göstermeye devam ettiğini, ancak büyük bir altcoin’in en büyük iki kripto varlığından çarpıcı şekilde daha güçlü olduğunu vurguluyor.

Sektörde The Crypto Dog olarak bilinen takma adlı analist, 666.900 Twitter takipçisine Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesini basma tehdidini sürdürürken yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

“BTC’nin ne kadar yükselişte olduğunu unutamam veya indirim yapamam.

Tüm zamanların en yüksek seviyelerinde yükseliş konsolidasyonu. Yakında çok trend olacak.

Prime, gezegendeki en güvenli, en endişesiz varlık. Soğuk depolama Bitcoin’den daha büyük bir rahatlık yoktur.”Kaynak: Kripto Köpek/Twitter

Yazım sırasında, Bitcoin, $ 65.440 seviyesinden işlem yukarı CoinGecko göre, son 24 saat içinde% 5,5.

Ethereum’a (ETH) gelince, Crypto Dog, önde gelen akıllı sözleşme platformunun yükselen bir kanalda ticaret yapmaya devam ederken güçlü göründüğünü söylüyor.

“ETH – sadece temiz, dikey birikim.”Kaynak: Kripto Köpek/Twitter

Ethereum, 4.729 $ ‘dan tüm zamanların en yüksek seviyesini yazdırdığı için tüccarın yükseliş kanalını takip ediyor gibi görünüyor.

The Crypto Dog, Bitcoin ve Ethereum’da yükselişe geçse de, son derece sıcak bir altcoin’in hem BTC hem de ETH’den açıkça daha iyi performans gösterdiğini söylüyor .

“SOL , BTC ve ETH’den çok daha güçlü, çarpıcı.”

Akıllı sözleşme platformu Solana, son 30 günde %53’ün üzerinde yükselen şu anda dördüncü en büyük kripto varlığı. Bu arada, Bitcoin ve Ethereum aynı zaman diliminde sırasıyla %21 ve %32,6 arttı.

Popüler kripto stratejisti, Solana’nın değerinin Ethereum’dan daha hızlı artacağını tahmin ederek SOL/ETH çiftine de bakıyor.

“Ya ETH bir uçurumdan düşmek üzere ya da SOL ay olmak üzere. Bu kurulumda başka neler olabileceğinden emin değilim… ( ETH konusunda oldukça iyimserim ).”Kaynak: Kripto Köpek/Twitter

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like