News

Ripple’ın Eski Geliştirici Avukatı: XRP’nin Bir Günde 100 Dolara Çıkması Mümkün

single-image

5 Haziran Pazar günü  , şu anda Bittensor’da Geliştirici İlişkileri Direktörü olan Matt Hamilton , dijital varlık $ XRP’nin fiyatının bir gün 100 $’a ulaşmasını öngörebileceğini söyledi.

Hamilton, Şubat 2021 ile Eylül 2021 arasında Ripple’da Geliştirici İlişkileri Direktörü olarak çalıştı ve Eylül 2021 ile Mart 2022 arasında Kaliforniya FinTech firmasının Baş Geliştirici Avukatıydı.

Hamilton’ın XRP $ fiyatı hakkındaki yorumları, bir tweet’te XRP’nin 5 trilyon $’lık bir piyasa değerine sahip olma şansı olmayan (yani fiyatı 100 $’a ulaşan) “tam anlamıyla merkezi bir veritabanında değersiz bir giriş” olduğunu söyleyen bir Bitcoin HODLer’a yanıt olarak yapıldı. ). Hamilton ilk olarak XRP Ledger’ın (XRPL) “merkezi bir veri tabanı” olmadığına ve fiyat tahminleri yapmasa da XRP’nin “bir noktada 100$’a ulaşmasının” kesinlikle mümkün olduğuna dikkat çekti.

Şu anda (5 Haziran UTC saat 19:20 itibarıyla), CryptoCompare verilerine göre XRP $ 0,3972 civarında işlem görüyor ve 39,72 milyar $ piyasa değerine sahip.

31 Mayıs’ta Hamilton, dijital varlık $XRP’nin neden piyasa değerine göre ilk 10 kripto varlık arasında kalabildiğini açıkladı.

Hamilton’ın XRP hakkındaki yorumları , NFT-MAKER’da Sosyal Medya Yöneticisi olan  Cardano hayranı Victor Duran’ın şu tweetine yanıt olarak yapıldı :

Hamilton, Duran’a “XRP’nin ilk on içinde kalmasının nedeni, işe yaraması olduğunu” söyledi.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like