News

Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin (BTC) cüzdan değeri şimdi 60 milyar doların üzerinde!

single-image

Satoshi Nakamoto, dijital varlığın fiyat artışı sayesinde şimdi dünyanın en zengin insanlarından biri olarak yer alıyor.

Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto, amiral gemisi dijital varlığın son fiyat artışı sayesinde artık dünyanın en zengin insanları arasında yer alıyor.

Değeri Bitcoin , geçtiğimiz günlerde yeşil vadede $ civarında 62.000 bugünkü değerine retracing önce yüksek olarak $ 62.945 rakamına ulaştı. Mevcut döviz kuruna ve Satoshi’nin elinde bulundurduğu tahmini madeni para sayısına bakılırsa, dünyanın en zengin 20 insanı arasında yer alacak.

Satoshi Nakamoto’nun BTC holdingi onu en zengin 20’ye yerleştirdi

Başına Balina Uyarısı raporunda, “dijital altın” ın yaratıcısı düşünce bazı okullar ise bunun 1 milyondan fazla olduğuna inanıyoruz iken onun zulası etrafında 750.000 BTCs olduğuna inanıyoruz rağmen 1 milyon civarında BTC sahibi olduğu tahmin ediliyor. Ancak genel fikir birliği, Satoshi Nakamoto’nun 1 milyon BTC’ye sahip olduğu yönünde.

Dolayısıyla bu, mevcut fiyat artışının, yenilikçinin servetini 60 ila 61 milyon dolar civarına iteceği ve onu Forbes milyarderler listesinin ilk 20’sine yerleştireceği anlamına geliyor . Bu, serveti Walmart’ın Rob Walton’ından çok daha düşük olmasına rağmen, Çinli Zhang Yiming’in üzerinde olacağı anlamına geliyor.

Özellikle, Satoshi Nakamoto, yaklaşık 214,8 milyar dolar değerindeki dünyanın en zengin insanı Elon Musk’tan hala kilometrelerce uzakta . Yenilikçi, Tesla kurucusunu devirmeden önce, BTC’nin değerinin en az 215.000 dolara yükselmesi gerekiyor.

Ancak Nakamoto, dijital varlığın değeri 100.000 $ ‘a kadar çıkarsa, dünyanın en zengin 10 kişisinden biri olabilir.

Bitcoin mucitinin kimliği, birçok insan vefat etmiş olabileceğini varsaydığı için bir sır olarak kaldı, çünkü bu, yaratıldığından beri zuladan bir kuruşun neden harcanmadığına dair tek açıklama olabilir.

Bu büyük ölçüde spekülasyon olsa da, Nakamoto’nun hala hayatta ve tekmeleyebileceği belirtilmelidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like