News

Shiba Inu, 1 milyon SHIB yatırımcısı dönüm noktasına ulaşmaktan 9.000 sahibi uzakta

single-image

Son zamanlarda rekor seviyelere ulaşan meteorik yükselişinin ardından, meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) şu anda yüksek oynaklık yaşıyor ve bu da kripto para birimine sahip olan insan sayısını etkiliyor gibi görünüyor.

Merkezi olmayan belirteci gelen son verilere göre, sadece 9000 sahipleri uzakta 22 Kasım itibariyle 991,306 ile 1 milyon benzersiz adresleri ulaşmasını şimdi Etherscan.io .

SHIB jeton sahipleri. Kaynak: Etherscan.io

Sadece üç hafta önce, bir haftadan kısa bir sürede 80.000 yeni sahip ekledikten sonra . İlginç bir şekilde, SHIB sahiplerinin sayısının 8 Ekim 2021’den bu yana ilk kez kısa bir süreliğine azaldığı 19 Kasım’da gerçekleşti.

Shiba Inu fiyatı

Ağdaki en büyük 1.000 Ethereum cüzdanının kümülatif Erc-20 hissesi şimdi Shiba Inu’nun %18’ini vurdu. Daha önce, Shiba Inu madeni paraları büyük cüzdanlardaki tüm varlıkların %22’sinden fazlasını oluşturuyordu, bu da WhaleStats’a göre bu sayının yaklaşık %4 azaldığı anlamına geliyor .

Tüm jetonların toplam varlığı. Kaynak: WhaleStats

Şu anda, Dogecoin’in ( DOGE ) token rakibi , CoinMarketCap istatistiklerine göre 34,8 milyar dolarlık piyasa değeri ile 24 saatte %2,2 düşüşle ve geçen hafta sadece %17,47 düşüşle 0,00004451 $’dan işlem görüyor.

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Shiba Inu’nun bu yıl zaten güçlü bir ralli sezonu geçirdiği gerçeği ışığında, yatırımcılara bir dizi cazibe sunuluyor ve SHIB yalnızca piyasada yükseliş göstergeleri olduğunda çekici hale geliyor.

Belki de bu hareket, jeton çok daha kötü düşmeden önce nakit çekmeye çalışan SHIB yatırımcılarının uyguladığı satış baskısını hatırlatacak. Bununla birlikte, 1 milyona yaklaşan yeni sahipler ve tokenin Robinhood ve Kraken’de listelenme olasılığı ile, kalan dijital varlıkta başka bir artış olabilir.

Bir kayda değer nokta jetonun değer rağmen düşüşe devam olmasıdır duyuru o kripto ödeme ağ geçidi platformu CoinGate 500 aşkın işletmenin ödeme seçeneği olarak belirteç kabul etme olanağı, SHIB yer vermiş.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like