News

Shiba Inu, SHIB’nin Amerika’nın En Büyük Sanal Gerçeklik Kulübü Tarafından Kabul Edilmesiyle Bir Başka Etkileyici Başarıyı Daha Yükseltiyor

single-image

Shiba Inu için başka bir gün, başka bir başarı! 

Kuzey ve Güney Amerika’nın en büyük sanal gerçeklik deneyim merkezi olan VR World, mem kripto para birimini platformunda bir ödeme seçeneği olarak kabul edeceğini duyurdu. Bu, SHIBArmy için bir başka büyük kazancı işaret ediyor.

VR World, BitPay Kullanarak Shiba Inu İçin Destek Ekliyor

VR World, ödeme işlemcisi BitPay ile işbirliği içinde Shiba Inu ve diğer kripto para birimlerini kabul edecek. Bu, halihazırda BitPay’i kabul eden veya cüzdan uygulaması aracılığıyla dijital hediye kartlarının satın alınabileceği satıcılarda SHIB ile satın almaların mümkün olacağı anlamına gelir.

2011 yılında kurulan BitPay, dünyanın en büyük kripto para ödeme hizmeti sağlayıcılarından biri olarak ortaya çıktı. Bir dizi şirket, Bitcoin ve diğer kripto varlıklarını ödeme olarak kabul etmek için BitPay’i entegre etti. Özellikle BitPay, Shiba Inu’yu tüccarlar için daha geçen hafta desteklemeye başladı .

VR World, takas edilemeyen token (NFT) dünyasında önemli bir oyuncu ve hatta geçen ay NFT.NYC konferansı için after party’ye ev sahipliği yaptı. VR World CEO’su Leo Tsimmer, bu olaydan sonra şirket için “kripto paranın günlük hayata girdiğinin” net olduğunu belirtti.

Sıcak Bir Seride SHIB

Shiba Inu başlangıçta kripto endüstrisine böbürlenecek bir faydası olmadan girdi. Bu sadece bir meme parasıydı. Bununla birlikte, köpek temalı kripto, o zamandan beri ödeme sisteminde artan kullanım vakaları kaydetti. Ödeme sektörü, ucuz ve güvenilir işlemlere izin vermesi nedeniyle büyük ölçüde SHIB’yi memnuniyetle karşıladı.

Şu anda, Shiba Inu dünya çapında milyonlarca tüccar tarafından kabul edilmektedir. Örneğin, Gemini destekli dijital ödeme firması Flexa, birkaç gün önce takipçilerine ABD’deki 40.000’den fazla mağazada SHIB kullanarak ödeme yapabileceklerini söyledi.

Ek olarak, blockchain tabanlı seyahat rezervasyon platformu Travala ve çevrimiçi elektronik perakendecisi Newegg de bu ay SHIB’yi bir ödeme yöntemi olarak kabul edeceklerini duyurdu.CoinMarketCap Üzerinden Shiba Inu Fiyat Tablosu

SHIB TABLOSU

Shiba Inu, basın zamanında 0,00003238 dolar civarında el değiştiriyor ve gün içinde %3,70’lik bir marjinal kaybı temsil ediyor. SHIB şu anda piyasa değerine göre on üçüncü en büyük kripto para birimidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like