News

Shiba Inu Ticaret Hacmi %25 Rallinin Ardından 3,6 Milyar Dolara Yükseldi

single-image
Ticaret hacmi, SHIB tokeninin fiyat artışını “doğruluyor”

Shiba Inu’nun fiyat artışını,  balina sınıfı cüzdanlarda güçlü satın alma gücünün bulunmasının ardından piyasa ilgisindeki güçlü artış izledi. Daha önce, Shiba Inu pazarında balina etkinliği yüksek oranda mevcuttu ve en büyük Ethereum cüzdanı sürekli olarak meme tabanlı token ile çalışıyordu. Küresel kripto para piyasası düzeltmesi döneminde , balinalar önceki varlıklarının neredeyse %50’sini düşürdü.

Daha güncel verilere göre, balinalar önceki varlıklarını geri aldılar ve şimdi yaklaşık 2 milyar dolarlık jetona sahipler. Shiba Inu’nun balina varlıklarının bir kısmı, önceki ATH’sinden bu yana büyük ölçüde arttı.

Shiba Inu 0.000088 dolardan işlem görüyor; önceki ATH’si sadece bir ay önceydi. O zamandan beri değerinin %50’den fazlasını kaybetti. Ancak altcoin piyasasının hızlı toparlanması nedeniyle, Shiba Inu balinaları piyasada önemli miktarlar satın alarak tokeni ilerletmeye başladı.

Shiba Günlük Grafik
Kaynak: TradingView

Şu anda Shiba Inu, en son fiyata kıyasla %25 primle işlem görüyor. Zincir üstü veriler, kısa vadeli tüccarların henüz piyasaya girmediğini gösteriyor, bu da balinaların hala mevcut trendin kontrolünde olduğu anlamına geliyor. Shiba Inu için güçlü temel bir göstergesi olarak kabul edildi, sadece bir gün içinde% 42 oranında arttı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like