News

Shiba Inu Trilyon Dolarlık Metaverse’e İlerlemeye Hazırlanırken Büyük SHIB Yanığı Bekleniyor

single-image

Shiba Inu, dolaşımdaki token sayısını büyük ölçüde azaltması ve fiyatları kuzeye göndermesi beklenen bir dönüm noktasında yakında odağını blockchain oyununa çevirebilir.

Simgenin önde gelen geliştiricilerinden biri olan Shytoshi Kusama tarafından yakın zamanda yapılan bir açıklamada, “oyunun geleceği” olarak adlandırdığı gelişme, sektörde bir oyun değiştirici olmaya hazırlanıyordu.

Eski Activision Başkan Yardımcısı, Oyunlar Bölümüne Liderlik Edecek

Bu düşüncenin Shiba Inu’nun kurucusu Ryoshi tarafından zaten öngörüldüğünü açıklayan Kusama’ya göre oyun oynamak tamamen yeni bir düşünce olmasa da, ekibin bu fikri hayata geçirmeyi ciddi olarak düşünmeye başladığı zamana kadar değildi.

Bu notta, ekip, ünlü oyun geliştiricisi ve Activision’daki eski Teknoloji Başkan Yardımcısı William David Volk’un yardımıyla AAA oyunları geliştirmek için yardım istedi.

Tüm zamanların en önemli oyunlarından biri haline gelecek olan oyun için harika bir ekiple çalışmaktan onur duyuyorum.” William David Volk dedi.

Geçen ay taraflar arasında imzalanan Gizlilik Sözleşmesi (NDA) ile Kusama, “FriendShibs”e yakışan bir figür oyunu yaratmanın ve ekibe diğer tüm oyunlara göre rekabet avantajı sağlamanın tek kesin yolunun bu olduğunu kaydetti. “metaverse” ve NFT sistem klonları.

Shiba Inu Oyunları İnşa Etme

Kusama’ya göre, Shiboshi oyununun ilk versiyonu William liderliğindeki bir grup müteahhit ve danışman tarafından inşa edilecek ve öncelikle mobil için mevcut olacak.

Ayrıca, tamamlandığında, ilk blok zinciri tabanlı oyunun, hizmetler, oyunlar için nominal ücretleri büyük ölçüde artıracak şekilde ayarlanmış bir katman-2 ağı olan Shibarium’da kullanılmak üzere yalnızcaShiba Inu’daki merkezi olmayan ekibe lisanslanacağını belirtti. veya üzerine inşa edilen ürünler.

Ayrıca, uygulama içi satın alınan oyunlardan elde edilen ücretlerin SHIB ve Leash yanıkları için fırsatlar sunması ve jetonun değerini olumlu yönde etkilemesi bekleniyor.

“Shib için Wen Metaverse?

Kusama, Facebook ile ilgili gizlilik skandalları göz önüne alındığında Meta’nın meta evren fikrinden tamamen hoşlanmasa da , sanal bir dünyanın tüm görselleştirmesi onu heyecanlandırıyor.

“Bir “metaverse”nin bükülmüş bir sonsuzluk sembolünden daha fazlası olduğuna ve verilerinizi çıkarmanın bir yolu olduğuna inanıyorum, kullanıcılara gerçek değer sağlamalı ve bunu yapmak için teknolojinin piyasaya sürülmesinden önce inşa edilmiş belirli bir temele ihtiyaç var, ” diyor.

Guardians of Shib’in talebi üzerine, Shiba Inu Core Devs’in (SICD) “Oshiverse” olarak bilinen metaversini geliştirmeye çalıştığını ima ediyor.

“Shibarium, Shi, Shibanet, The Decentralized Shiboshi Game, Incubator ve yakın gelecekte ortaya çıkmayacak çok daha fazlası dahil Shiba Inu’nun pek çok yönü üzerinde çalışıyoruz. Çekirdek olarak Ethereum ile birleştirildiğinde, kesinlikle herhangi bir jeton veya şirket tarafından rakipsiz olan başarılı bir yeni Shiba Evreninin büyüsünü sağlayacak olan bu unsurların birleşimidir.” Diye devam ediyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like