News

Solana Gelecek Yılın Başında %255 Rallisine Hazırlanıyor: Kripto Borsası Kraken

single-image

Kripto borsası Kraken, Ethereum rakibi ve akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) 2022’nin başlarında güçlü bir ralli için yarışabileceğini söylüyor.

Yakın tarihli bir raporda Kraken, Solana’nın 2020 yılına kadar uzanan büyük bir yükseliş modeli içinde işlem gördüğünü söylüyor.

Kripto borsasına göre, Solana’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 260 dolardan düzeltici hareketi, Ethereum rakibini boğa döngüsünün bir sonraki ayağını ateşleyecek bir konuma getiriyor.

“Dördüncü sıradaki kripto varlığı, dördüncü ‘fiyat keşfi’ dalgasının başlarında görünüyor. Buna göre, dördüncü fiyat keşfi dalgasının erken aşamalarında ortaya çıkıyor ve potansiyel olarak kama modeli boyunca eğilimi devam ettiriyor.”Kaynak: Kraken

Kraken, Solana’nın son geri çekilmesinin bir yükseliş sinyali olarak görülebileceğini, çünkü diyagonal desteğin geri test edilmesinin SOL’nin bir ralli için hazırlanabileceği anlamına gelebileceğini ekliyor.

“Sıçrayış birçok kişi tarafından sadece ‘yükseliş’ olarak değil, aynı zamanda kamanın direncinin önümüzdeki aylarda test edilebileceğinin bir işareti olarak yorumlanabilir.”

Rapor ayrıca, SOL için neden uzun bir konsolidasyon döneminin yükselişe geçtiğini açıklıyor.

“Diğer birçok grafik modelinde olduğu gibi, SOL’un yükseliş trendini desteklerken kamanın yükselen trend çizgisini destek olarak tutması ne kadar uzun sürerse, potansiyel olarak daha yüksek SOL, nihayetinde soğumadan ve düşüş trendine girmeden önce seyahat edebilir.”

Kraken’in grafiğine göre, Solana’nın ani bir dirilişi büyük kripto varlığını Ocak 2022’ye kadar 600 doların üzerine çıkarabilir ve mevcut fiyatı olan 169 dolardan %255’in üzerinde bir yükseliş potansiyeline işaret edebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like