News

Son SHIB Balinası Sayesinde SHIB en büyük ERC-20 holdingi oldu

single-image

Yeni SHIB balinası 171 milyar jeton satın aldı

WhaleStats’a göre, kripto piyasası son zamanlarda yeni bir SHIB balinasının doğuşuna tanık oldu. Bir gün önce, anonim pazar yatırımcısının satın aldığı Shiba Inu tokenı $ 6 milyon değerinde. İlk siparişin tamamlanmasından on bir saat sonra, Shib 0.000048 $’a düştüğünde, 2.3 milyon $ değerinde token daha almaya karar verdi. Genel olarak, balina şu anda 171 milyar jetona sahip.

Shiba Inu, CoinGate tarafından entegre edildi

Litvanyalı kripto ödeme işlemcisi CoinGate , Shiba Inu kripto para birimini entegre ettiğini duyurdu. Şu andan itibaren, her CoinGate kullanıcısı beyaz-sıcak meme jetonunu kabul edebilir, satın alabilir, takas edebilir veya harcayabilir. Ayrıca SHIB sahiplerinin hediye kartları satın almaları da mümkündür.

CoinGate, devam eden boğa koşusu nedeniyle önemli bir büyüme yaşadıktan sonra 50 kişilik bir ekiple Baltık bölgesindeki en önde gelen kripto şirketlerinden biri olmaya devam ediyor.

SHIB en büyük ERC-20 holdingi oldu

Ethereum balinaları dikkatlerini daha “geleneksel” tokenlere kaydırmaya karar verdikten sonra , Shiba Inu BEST, OKB ve CRO’yu değiştirmeyi ve ağdaki en büyük 1000 adres arasında ERC-20’nin kralı olarak yerini geri kazanmayı başardı. Balinalar şu anda 2,3 milyar dolardan fazla SHIB’ye sahipler. Tokenin toplam piyasa değeri 26 milyar dolarda kalıyor ve yatırımcıların çoğu orta vadeli tüccarlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like