News

Terra, 7,5 Milyon LUNA Jetonunun Yakılmasıyla Yeni Listelemenin Ortasında 100 Doları Geçti

single-image

Terra Luna, yeni listelemenin ardından 100 doların üzerine çıktıktan sonra %55 büyüme kaydetti

Terra LUNA etti çökerttiğini Aralık 24. Binance, bir üst kripto borsasında $ 101.50 yeni tüm zamanların en yüksek ayarı, 100 $ işareti, UST listeleme duyurdu. Terra smart stake verilerine göre, son beş günde yaklaşık 7,5 milyon LUNA jetonu yakıldı. Kaynak: TradingView Grafikleri

İşlem Görünümü

CoinGecko verilerine göre, Terra’nın yerel tokeni LUNA’nın fiyatı, bir haftada %55 artışla 100 doların üzerinde işlem görerek istikrarlı bir şekilde yükseldi. LUNA ayrıca Aralık ayından bu yana %132.6 ve yıllık %21.508 arttı. Madeni paranın şu anda toplam piyasa değeri 36.58 milyar dolar ve en büyük 10 kripto projesi arasındaki yerini koruyor.

Ekim ayında Terra, topluluk havuzunda tutulan yaklaşık 90 milyon jetonu yakmak için 44 teklifinin uygulandığını duyurdu. LUNA token yakma işlemi, son beş günde 7,5 milyon yakılan ile sabit bir hızda devam ediyor.Terra Analytics, Kaynak: SmartStake

Smartstake'den Terra Analytics

DefiIlama verilerine göre, Terra (LUNA), fiyatta tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmanın yanı sıra, toplam değeri 21 milyar dolar ile rekor seviyelere ulaştı .

Aralık ayının başında, Terra’nın TVL’si 11.9 milyar dolar civarındaydı ve bir aydan kısa bir sürede %100’e yakın bir artışa işaret ediyor. Bu, kullanıcıların staking ödüllerini almak için protokole önemli miktarda fon kilitlediğini gösterebilir. TVL açısından, Terra şu anda Ethereum’un altında ve Binance Smart Chain’in üzerinde en büyük ikinci DeFi ağı.

Binance, Terra UST’yi listeliyor

Kripto borsası Binance, 24 Aralık’ta TerraUSD’yi (UST) listeleyeceğini ve UST/BTC, UST/BUSD ve UST/USDT ticaret çiftleri için açık ticaret yapacağını duyurdu. TerraUSD (UST), Terra blok zincirinin merkezi olmayan bir sabit para birimidir. 1 TerraUSD basmak için 1 USD değerinde rezerv varlık LUNA’nın yakılması gerekir. İlgili Twit Terra LUNA piyasa koşullarını alım kanıtlıyor kadar kısa vadede yükseliş trendini devam etmek istiyor. Yayınlandığı tarihte, LUNA son 24 saatte %15.74 artışla 99.84 dolardan el değiştiriyordu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like