News

Uyarı: Squid Game token yatırımcılarının çoğu SQUID satamadığını bildiriyor!

single-image

Aynı adı taşıyan popüler Netflix serisine dayanan bir token olan Squid Game (SQUID) kripto para biriminin değeri, piyasaya sürülmesinden bu yana, diğer sözde “meme para birimleri” gibi %40.000’den fazla arttı. fırladı.

Bununla birlikte, kripto hacmini ve fiyatlarını ve madeni para arzını kontrol etmek için en popüler site olan CoinMarketCap’te görünen bildirime göre, seriye atıfta bulunan SQUID token kullanıcıları artık Pancakeswap platformunda dijital para birimini satarken sorunlarla karşı karşıya. Diyor ki:

“Kullanıcıların bu jetonu Pancakeswap’ta satamadığına dair birden fazla rapor aldık. Lütfen kendi durum tespitinizi yapın ve işlem yaparken dikkatli olun! Bu proje, açıkça aynı adı taşıyan Netflix şovundan ilham alsa da, resmi IP’ye bağlı olması muhtemel değildir.

SQUID uyarısı. Kaynak: CoinMarketCap.com

Görüntülenen üç kırmızı üçgen, CoinMarketCap’in verilerin meşruiyetini doğrulayamadığını gösterir.

Kalamar Token nedir

Binance Smart Chain’de (BSC) başlatılan token sahipleri , programdan ilham alan çevrimiçi oyunlara katılabilecekler.

Projenin teknik incelemesine göre , her oyunun katılmak için farklı miktarda jetona ihtiyacı var. Katılmak için, en yüksek bahisli oyun, şu anki oranlarda yaklaşık 75.000 $ değerinde olan 15.000 SQUID jetonunu gerektiriyor.

Her oyuna başlamak için 456 katılımcı bulunmalıdır. Sonuç olarak, bir kazananın ödül parasının %90’ı ile ayrılacağı ve kalan %10’unun oyunun geliştiricilerine gideceği söyleniyor.

CoinMarketCap.com’dan alınan verilere göre, 26 Ekim Salı günü SQUID madeni para kabaca 0.012 dolardan işlem görüyordu. Tanıtıldığından bu yana token, değeri %40.000’den fazla artan en son meme coin çılgınlığına kapılmış görünüyor. 

SQUID 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap.com

Şu anda, madeni para yayınlandığı tarihte 6.79 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte 8 milyon doların üzerinde işlem hacmi var.

Şeffaflık sorunları

Etki alanının, çok temel denetiminin analizinden yaklaşık beş gün önce satın alındığını ve bir sonraki denetimin önümüzdeki yıl yenilenmesi planlandığını belirtmekte fayda var.  

Ancak Squid Game (SQUID) projesinin Coinscope denetimi , projenin tamamen denetlendiği anlamına gelmez. Coinscope’un kendisi şöyle diyor:

“Coinscope ekibi, bir projenin likiditeyi ortadan kaldırmayacağını, ekip arzını satmayacağını veya başka herhangi bir dolandırıcılık stratejisinden çıkmayacağını garanti etmez. Bu belgede ilgili projenin denetlenmesiyle sağlanan bilgiler yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve herhangi bir bağımsız projeye yatırım yapmak için bir neden olarak KULLANILMAMALIDIR.”

Tipik olarak, profesyonel bir belirteç denetimi aşağıdakilerden oluşur: 

1. Bir akıllı sözleşmedeki potansiyel tehdide işaret etmek için uzmanlar tarafından kodun kapsamlı bir değerlendirmesi.

2. Bağımsız bir test ekibi tarafından gerçekleştirilen güvenlik açıklarını ve sistem açıklarını bulmaya yönelik kapsamlı bir alıştırma.

Sonuç olarak bu denetim, uzmanlık düzeyindeki denetimi değerlendirmediği için yetersiz kalmaktadır. 

Twitter sayfası askıya alındı

Son olarak, belirteçler destek alanı şu anda çalışmıyor. https://marbles.finance/ staking platformu aktif; ancak her iki platformda da paylaşılan Twitter sayfası şu anda askıya alınmış durumda .

Özetlemek gerekirse, yatırımcılar yukarıda belirtilen tokene para yatırırken dikkatli olmalıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like