News

Wizardia Play To Earn Oyunu Birden Fazla Gelir Stratejisi Sunuyor

single-image

Vladislav Sopov Oyna-kazan meraklıları için son teknoloji bir fantezi Metaverse olan Wizardia, kullanıcıların çeşitli şekillerde faydalanmalarını sağlar

2021’de Solana (SOL) blok zincirinde piyasaya sürülen Wizardia, kendisini en eksantrik fantezi temalı GameFi ekosistemlerinden biri olarak kabul ettirdi. İşte kullanıcılarının e-spor becerilerinden nasıl para kazanabilecekleri.

NFT satışları, oyun telif hakları, ödüller ve ikramiyeler: Wizardia ile Tanışın

Diğer GameFi ağır sıkletlerine aşina olan basit modelin yanı sıra (bir sonraki fiyat artışlarında daha sonra satmak için NFT’leri elinde tutan), Wizardia daha öngörülebilir ve istikrarlı kazanç için bir telif hakkı mekanizması uyguladı.

Wizrdia, NFT satışlarının ayrıntılarını paylaştı

Wizardia’nın fotoğrafı

Telif hakkı toplamakla ilgilenen GameFi meraklıları, Wizard NFT’leriyle paralel olarak yayınlanan Arena Genesis NFT’lerini satın alabilir. Sihirbaz serisinin jetonlarından farklı olarak, Arena Genesis NFT’leri %100 pasif gelir araçlarını temsil eder: sahiplerinin Wizardia’nın oyununa katılmasına gerek yoktur.

Arena Genesis NFT’leri elde etmek, sahiplerinin turnuvalarda rekabet etmeye veya PvP savaşlarında savaşmaya gerek kalmadan Wizardia gelirinden periyodik ödüller kazanmalarını sağlar. Wizardia ekibinin tahminlerine göre, GameFi hayranları sadece Arena Genesis NFT’lerini tutarak ayda %100’e kadar yatırım getirisi elde edebilir.

Hiçbir telif ücretinin %100 garanti edilmemesine rağmen, Wizardia’nın kullanıcı tabanı 30.000 aktif oyuncuya ulaştığında böyle etkileyici bir yatırım getirisine ulaşılabilir.

Bir telif mekanizmasına paralel olarak, Arena Genesis NFT’lerinin fiyatının, Wizardia’nın her satış turunda arttığına dikkat edilmelidir. Wizardia’nın ilk token satışı sırasında 125 dolar olarak belirlenirken, yedinci aşamada 445 doları geçebilir.

10.000$’lık airdrop için kayıtlar yayında

Wizardia ekibi, bu telif yapısının OpenSea gibi ana NFT pazar yerlerine dayandığını ekliyor. İlk satış turu Şubat 2022’de gerçekleşecek; sonraki aşamalar, 2022’nin ikinci çeyreğinin sonunda yatırımcılara açılacak.

Son olarak, NFT satış kampanyasının başlangıcını kutlamak için Wizards, tüm kazan-kazan aktivistlerini airdrop’a katılmaya davet ediyor.

Kayıtlı kullanıcılar arasında halka açık rastgele bir mekanizma aracılığıyla toplam 10.000 ABD doları dağıtılacaktır. Kayıtlar Gleam platformunda 7 Şubat 2022’ye kadar açıktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like