News

Yaklaşan airdrop ve artırılmış stake ödülleri, Origin Protocol (OGN) fiyatını yükseltiyor

single-image

OGN, artan staking ödülleri, bir yönetişim belirtecinin piyasaya sürülmesi ve yeni NFT lansmanı yatırımcıları heyecanlandırdığı için %140 ralli rezervasyonu yaptı.

Stablecoin basımı ve nonfungible tokenler (NFT’ler) kripto para piyasasındaki en son trend konular olmuştur ve Terra ( LUNA ) gibi protokoller, stabilcoinlerin neden Bitcoin ( BTC ) ve Avalanche ( AVAX ) gibi varlıklar tarafından desteklenmesi gerektiği konusundaki tartışmaya öncülük etmiştir. 

Terra’nın liderliğini takip ediyor gibi görünen bir proje, NFT’lere ve merkezi olmayan finansa odaklanan bir platform olan Origin Protocol (OGN).

TradingView’den elde edilen veriler , geçtiğimiz ay boyunca OGN’nin fiyatının %143 artarak 10 Mart’ta 0,25 $’dan düşük bir seviyeden 19 Nisan’da 0,725 $’a yükseldiğini gösteriyor.

OGN/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: TradingView

OGN rallisinin üç nedeni, stake ödüllerinin yeniden düzenlenmesi, protokolün Origin Dollar (OUSD) stabilcoinindeki gelişmeler ve NFT ekosisteminin genişletilmesidir.

Güncellenmiş bahis ödülleri

OGN tokenlerini tutmak ve stake etmek, Origin Story platform ücretlerini stakerlara dağıtacak bir yönetim teklifinin kabul edilmesinin ardından daha kazançlı hale gelecek.

Origin Story, müzisyenler, ünlüler ve yaratıcılar tarafından ilgilenen tarafların satın alması için yeni NFT satırları oluşturmak için kullanılan protokolün NFT başlatma panelidir.

Origin’deki çekirdek geliştirme ekibi tarafından öne sürülen teklif, Origin Story’nin ürün çekişi ve gelir artışı ile OGN performansı arasında doğrudan bir bağlantı kuracak ve oy veren katılımcılardan %100 onay alarak geçti.

Tam olarak uygulanmasının ardından OGN stakerları, Origin Story’de birincil satış komisyonlarından ve ikincil ticaret ve telif ücretlerinden ödüller kazanmaya başlayacak.

Origin, stablecoin’ini yeniliyor

OGN için destek sağlayan bir diğer gelişme, Origin Dollar stablecoin’in yeteneklerinin artması, ayrıca bir yönetişim belirtecinin ve yeni bir borsa listesinin eklenmesidir.

Mart ayında, OGN sahipleri, OGN sahipleri için dağıtılacak olan OUSD için yeni bir yönetişim jetonunun oluşturulmasına yönelik bir teklifi oyladılar.

Tedbir topluluk oylamasını geçti ve tüccarların airdropa hak kazanmak için jetonu biriktirmesinden sonra OGN fiyatında Mart ortasındaki ralliyi ateşledi.

Yönetişim belirteci lansmanının yarattığı ivmenin yanı sıra OUSD, Gate.io’daki bir listeden de yararlandı; bu, OUSD sahiplerine, OUSD sahiplerinin yalnızca elinde tutarak kazandıkları %15’in yanı sıra ek bir kazanç yolu olarak ekstra getiri sunuyor. cüzdandaki jeton.

 

Origin Protocol NFT ekosisteminin büyümesi

Origin Protokolü için fiyatı ve zincir içi aktiviteyi artırmaya yardımcı olan üçüncü bir faktör, geçtiğimiz ay çok sayıda yeni projenin başlatıldığını gören NFT ekosisteminin sürekli genişlemesidir.

Oyuncuya karşı oyuncu rol yapma oyunu ve NFT ekosistemi olan Blades of Valor’un yakında piyasaya sürülmesi de Origin’deki oyun topluluğu için heyecan yaratmaya yardımcı oluyor.

Son fiyat artışından önce 12 Nisan’da OGN için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like