News

Yeni Metaverse Token’ı; NXTT, Merkezi Bir Borsada Listeleniyor

single-image

Merkezi borsalar, kripto dünyasında çok sayıda eleştirinin hedefidir, ancak bunların hala dijital varlıklarla ticaret yapmanın en popüler yolu oldukları inkar edilemez. Bu nedenle Next Earth’ün büyük bir CEX’te yakında listelenmesi çok önemli – metaverse belirteci NXTT’yi çok daha geniş bir kitleye açıyor.

Metaverse deneyinin başarısı, kritik bir kullanıcı kitlesine ulaşmaya bağlı olacak ve Next Earth bunun farkında. Bir CEX listesi, yeni kullanıcılar getirmenin ve ekosistemi büyütmenin sadece bir yoludur.

Genişleyen Metaverse Kullanıcı Tabanı

CEX’ler akla gelebilecek her tür blok zinciri ve kripto para projesine ev sahipliği yapar ve bu nedenle bir projenin erişimini genişletmek için çok değerli bir araçtır. Nitelikli projelerin çok çeşitli olması nedeniyle, herhangi bir projenin dağınıklığı aşması ve fark edilmesi zordur. Bu nedenle, bir CEX listelemesi Next Earth için önemli bir adımdır.

Bir CEX’te listeleme, yalnızca projeye daha fazla dikkat çekmekle kalmayacak, aynı zamanda yeni kullanıcıların dahil olmasını da kolaylaştıracaktır. Bir CEX’teki listeleme, Next Earth’ün metaverse’yi büyütme stratejisinin sadece bir parçasıdır.

Daha Büyük Hareketler

Metaverse projesi Next Earth’te ayrıca yangında birçok başka ütü var. Birincisi, bir PaaS (Hizmet olarak Platform) sağlayıcısı olmak ve diğer metaverse projeleri için altyapı sunmak da dahil olmak üzere, isteklerinin tam kapsamını yakalayan yeni bir web sitesi hazırladılar. Bu hareket, Next Earth’ü metaverse ile ilgili her şey için tek durak noktası haline getirecek.

Ayrıca Next Earth, CCTF bilgisayar korsanlığı yarışmasına sponsor oluyor. Bu, uzaydaki en parlak zekalardan bazılarını meta veri deposunu oluşturmaya ve özellikle daha güçlü blok zinciri ve kripto para birimi güvenlik protokolleri oluşturmaya getirecektir.

Son olarak, Next Earth heyecan verici RPG ve macera oyunları üzerinde çalışan Primal Game Studio’ya da yatırım yapıyor . Hem Next Earth hem de Primal Game, topluluk odaklı geliştirmeye odaklanır, bu nedenle bu mükemmel bir eşleşme.

Metaverse’in Geleceği

Dünyanın çoğunluğu İnternet’e bağlı, milyarlarca kişi Google ve Facebook gibi hizmetlerde yalnız. Bununla birlikte, meta veri deposunun kullanıcı tabanı, dünya nüfusunun yalnızca bir kısmının onunla herhangi bir gerçek deneyime sahip olması nedeniyle hala emekleme aşamasındadır. Metaverse, insan evriminde bir sonraki doğal adımdır ve yakında İnternet’in bugün olduğu kadar yaygın hale gelecektir.

Metaverse hakkında heyecanlanmak için birçok neden var. Birincisi, dijital deneyimlere yeni bir daldırma düzeyini temsil ediyor. Öncelikle metin tabanlı bir ortam olan İnternet’in aksine, gelecekteki meta veri deposu üç boyutlu ve etkileşimli olacaktır. Bu, kullanıcıların geleneksel 2D ekranlarla mümkün olmayan şekillerde birbirleriyle ve dijital içerikle etkileşime girmesine izin verecektir.

Meta veri deposu hakkında heyecanlanmanın bir başka nedeni de ticarette devrim yaratma potansiyelidir. Meta veri tabanında işletmeler, tüketicilerin bir satın alma yapmadan önce keşfedebilecekleri ürün ve hizmetlerinin 3B temsillerini oluşturabilecekler. Bu, işletmelerin fiziksel perakendecilerle daha iyi rekabet edebilecek daha sürükleyici ve etkileşimli bir alışveriş deneyimi sunmalarını sağlayacaktır.

Son olarak, meta veri deposu, birbirimizle sosyal düzeyde etkileşim kurma şeklimizi değiştirme potansiyeline sahiptir. Metaverse’de, bizi sanal alanlarda temsil eden avatarları yapabileceğiz. Bu avatarlar, fiziksel dünyada mümkün olmayan şekillerde birbirleriyle etkileşime girebilecekler. Bu, bugün mümkün olmayan yeni sosyal etkileşim biçimlerine ve topluluk inşasına yol açabilir.

Metaverse’nin potansiyeli çok büyük ve heyecan verici. İnsan etkileşimi ve ticaret için yeni bir sınırı temsil ediyor. Meta evren hala erken aşamalarında, ancak önümüzdeki yıllarda dünyamız üzerinde büyük bir etkiye sahip olmaya hazır.

Next Earth, metaverse projesinin başarılı olmasını sağlamak için tüm doğru hamleleri yapıyor. Bir CEX’te listelenme, CCTF bilgisayar korsanlığı yarışmasının sponsorluğu ve Primal Games Studio’ya yatırım ile kendilerini uzayda önemli bir oyuncu olarak konumlandırıyorlar. Ancak en önemlisi, NXTT jetonları, projeyi çok daha geniş bir kitleye açacak olan bir CEX’te listelenmek üzere.

Daha fazla bilgi için duyurunun tamamını izlemekten çekinmeyin:

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like