News

Zengin Kripto Traderları, Piyasalar Geri Dönerken Shiba Inu (SHIB) ve Birkaç Ek Altcoin Üzerinden İlerliyor

single-image

Var olan en zengin kripto yatırımcılarından bazıları, dijital varlık piyasaları güç belirtileri gösterdiğinden, meme coin Shiba Inu (SHIB) ve diğer dört altcoine atlıyor.

Balina izleme platformu WhaleStats’a göre, Shib Inu , borsa dışı ilk 1000 Ethereum balinası tarafından son 24 saat içinde en çok satın alınan 10 altcoin arasına geri döndü.

Köpek temalı meme kriptosu şu anda ortalama 2.054 dolarlık satın alma miktarıyla sekizinci sırada yer alıyor.

Shiba Inu’ya ek olarak, en büyük Ethereum balinaları, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK), Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC), akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM) ve merkezi olmayan değişim Uniswap’ı(UNI) da topluyor.

Listedeki diğer madeni paralar USD Coin(USDC) Tether (USDT) ve Dai’nin yanı sıra Ethereum’un kendisidir. İlgili Twit

Bu haftaki en büyük altcoin alımlarından biri, dünyanın en zengin Ethereum balinasından bir satın alma içeriyor. WhaleStats’a göre, derin cebe sahip yatırımcı kısa süre önce yaklaşık 1,20 milyon dolar değerinde 49.99 milyar SHIB satın aldı .

En zengin bin varlık arasında yer alan başka bir balina, yaklaşık 3,50 milyon dolar değerinde 2,5 milyon Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) toplarken görüldü .

Başka bir balina gözleminde, Ethereum ağındaki dördüncü en zengin varlık, yaklaşık 4,47 milyon dolar değerinde 3 milyon FTM satın aldı. Aynı balina ayrıca 3.67 milyon dolar değerinde 300.000 Chainlink’i yerken yakalandı .

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like